Bu içeriğimizde meşhur aktörlerden Johnny Depp’in yer aldığı en iyi filmlere değinmekteyiz. İşte birbirinden güzel Johnny Depp filmleri…

Son zamanlarda daha çok özel hayatı ile gündem de olan Johnny Depp’in eski eşi ile karşı karşıya geldiği dava herkesin malumu. Ünlü oyuncu Johnny Depp’i bu kadar göz önünde yapan temel unsur ise yer aldığı filmlerde oluşturduğu özgün ve neredeyse kusursuz olan karakterler olup, Johnny Depp en sevilen aktörlerden biri olarak biliniyor.

Johnny Depp’in Oynadığı En İyi Filmler

Karayip Korsanları

Meşhur Karayip Korsanları serisinde kaptan Jack Sparrow rolünü canlandıran Johnny Depp, en ikonik ve tanınan rolü ortaya çıkardı. İzleyicilerden neredeyse tam not alan film serisinin en önemli ismi ise kuşkusuz ki Johnny Depp oldu.

Çikolata

Johnny Depp’in en duygu yüklü ve romantik filmlerinden biri olan Çikolata filminde Fransız bir kadın ve küçük kızı, oldukça tutucu olan bir köyde toplumun katı ahlakını sarsan bir çikolata dükkanı açmaktadır.

Hayalet Süvari (1999)

The Legend of Sleepy Hollow’a dayanmakta olan bu klasik; Gizem, romantizm, cinayet gibi unsurları harmanlayan bir hikayeye sahip. Kategorisinde en iyi filmlerden biri olan Hayalet Süvari, mutlaka izlenmesi gereken Johnny Depp filmleri arasında yer alıyor.

Las Vegas’ta Korku ve Nefret (1998)

Ünlü aktör Johnny Depp’in ilk filmlerinden biri olup filmde gazeteci Raoul Duke karakterini canlandırmaktadır. Film kitaptan uyarlanma bir yapım olup 1960’lı yıllarda geçmektedir. Uyuşturucu bağımlılığı ve bununla beraber gelen olayları konu edinmekte olan film sevilen Johnny Depp yapımları arasında yer alıyor.

Düşler Ülkesi

Finding Nevreland ismine sahip olan Düşler Ülkesi, J.M. Barrie’nin Peter Pan hikayesinin nelere dayanılarak şekillendiğini, nelerden ilham alınarak oluşturulduğunu anlatmakta olup filmde Peter Pan’ın yazarını Johnny Depp oynamaktadır.

(Visited 4 times, 1 visits today)