Popüler video oyunlarından Far Cry 6 ile ilgili olarak yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun ücretsiz deneme sürümünün duyurusu gerçekleştirildi. Böylece ilk görevleri ücretsiz bir şekilde oynayabilmeniz ve devamını indirimli olarak satın alabilmeniz mümkün oldu. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Popüler oyun serilerinden Far Cry, farklı tarzı ile oyun dünyasında özellikle bir döneme damgasını vuran bir seri oldu. Açık dünya temasına sahip olan serinin şu ana kadar ki en iyi oyunu olarak Far Cry 3 gösterilirken, sonrasında piyasaya sürülen oyunlar da yine etkileyici yanlarıyla oyuncuların genel olarak beğenisin kazanmayı başardı. Son çıkan oyun ise Far Cry 6 olup, söz konusu oyunla ilgili olarak şimdi de deneme sürümü süreci başlamış durumda.

Far Cry 6 için yeni bir ücretsiz deneme sürümünün duyurusu gerçekleştirildi. Söz konusu deneme sürümü kapsamında oyun içerisindeki ilk görevleri herhangi bir ücret ödemeden oynayabilmeniz mümkün hale gelmekte olup aynı zamanda devamını indirimli bir şekilde satın alabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Tüm platformlarda ücretsiz olarak erişime açılmakta olan Far Cry 6, ilk yedi görevi oynamanıza imkan tanımaktadır. Ubisoft tarafından yapılan açıklama oyundaki Libertad Rises görevinin sonuna kadar oynamanızın mümkün olduğu yönünde. Son genişleme Lost Between Wolds olup bu ise oyunun ana karakterlerinden olan Dani Rojas’a odaklanmaktadır. Rojas’ın hikayesinin heyecan verici kısımlarını ele almakta olup gizemli göktaşı bölgesine dair keşif anlatılmaktadır.

Şu an Far Cry 6 video oyun Ubisoft Store üzerinden demoyu oynadıktan sonra satın alınabilmekte olup, Ubisoft tarafından hali hazırda kış indirimlerinin sunulmakta olduğunu da belirtelim. Söz konusu indirimler kapsamında Far Cry 6 Game of the Year Edition paketini 539,00 TL yerine 215,60 TL ödeyerek alabilmek de mümkün durumda. Oyuncular için güzel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

(Visited 2 times, 1 visits today)