Ubisoft’un Far Cry serisinin son oyunu ücretsiz oluyor! Böylece oyunu oynamak için önemli bir fırsat ortaya çıkıyor.

Geçtiğimiz yıl çıkışını yapan son Far Cry oyunu niteliğinde olan Far Cry 6, oynanış mekanikleri ve grafikleri itibariyle oyunculardan olumlu geri dönüşler almayı başaran bir video oyunu olup, hikaye tarafında bazı eleştirilere neden olsada genel olarak sevildi.

Ubisoft tarafından yapılan yeni bir açıklamada Far Cry 6 için ücretsiz bir hafta sonu etkinliği düzenleneceği açıklandı. 24 ila 27 Mart tarihlerinde Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 ve PC’de Epic Games Store ve Ubisoft Store için gerçekleştirilecek olan etkinlik kapsamında oyuncular Far Cry 6 oyununu ücretsiz olarak oynama fırsatına sahip olacak. Aynı zamanda belirlenen tarih aralığında Far Cry 6 DLC’lerine erişmek de mümkün olacak.

Oyundan ücretsiz olarak yararlanmak isteyen oyuncular, oyunun yayınlandığı platformlardan birine üyelik açarak veya üyelikleri zaten varsa giriş yaparak satın alma sayfasına gidebilecek ve ücretsiz oynama fırsatı ile oyunu indirebilecek. Ancak oyunun ücretsiz olması 28 Mart günü sona erecek. 28 Mart’tan sonra oyunu oynamaya devam edebilmek için ücret ödemeniz gerekecek.

Oyuncular ücretsiz deneme süresinde oyundan memnun kalırlarsa hatırı sayılır indirimlerden yararlanarak oyunu satın alabilecekler. Örneğin oyun PlayStation tarafında %50’ye kadar indirimli bir şekilde satılacak. Xbox tarafında da aynı şekilde %50’ye kadar indirimler sunulacak olup, Ubisoft Store ve Epic Games Store üzerinde Mart ayının sonuna kadar Bahar indirimi kapsamında %50 indirimli bir şekilde satışı yapılacak.

Oyunu Stadia üzerinde de ücretsiz oynamak ve indirimli olarak satın almak mümkün olacak. Stadia için Gold ve Ultimate Sürümlerinde yüzde 50 ve Season Pass’te yüzde 35 indirimli bir şekilde satılacak.

(Visited 24 times, 1 visits today)