Hayatta kalma oyunlarından The Long Dark ile ilgili olarak Steam platformunda cazip bir indirim uygulanmış durumda. İşte indirimin ayrıntıları…

Bazı video oyunları sahip oldukları özelliklerle diğer yapımlardan hemen ayrılmaktadır. The Long Dark oyununun da kesinlikle bu kategoride değerlendirilebilecek bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyun ilk piyasaya sürüldüğü zaman hayatta kalma kategorisinde oyuncuların oldukça dikkatini çekmeyi başarmıştı. 2017 yılında erken erişim sürümü olarak kendisini gösteren video oyunu ardından uzun yıllar boyunca yeni içerikler aldı.

Karla kaplı bir atmosferde hayatta kalmak için çaba sarfettiğiniz The Long Dark video oyunu, kategorisindeki en iddialı oyunlarında biri olarak bilinmektedir. Soğuğu adeta iliklerinize kadar hissettirme özelliğine sahip olan The Long Dark yapımı grafikleri ve oynanışı ile de sevilen bir yapımdır.

Steam üzerinde büyük bir indirimle satılıyor

The Long Dark video oyunu için ünlü sanal oyun mağazalarından Steam üzerinde önemli bir indirim uygulanmış durumda. Normal fiyatının 57,00 TL olduğu bilinen oyun %66 oranında indirim aldı ve böylece yeni fiyatı sadece 19,38 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatı 10 Ekim tarihine kadar geçerliliğini koruyacak olup oyuncular oyunu 10 Ekim günü akşam saatlerine kadar satın alarak kütüphanelerine ekleyebilir ve indirebilirler.

Steam üzerinden The Long Dark satın almak için Steam hesabı kullanılmakta olup, eğer bir hesap sahibi değilseniz hesap oluşturmanız gerekmektedir. Steam hesabı kısa sürede kolayca, ücretsiz olarak oluşturulabilmektedir. Ücretsiz üyeliğinizi oluşturduktan sonra oyunun Steam resmi sayfasına giderek Sepete Ekle butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize dahil edebilirsiniz.

Kendiliğinden Türkçe arayüz ve alt yazı desteğine sahip olan video oyunu zaten 18 adet dil desteklemektedir. Bu bağlamda oyun zengin dil desteği ile taktir toplamaktadır. Bunun özellikle de Rockstar Games’e bir örnek teşkil etmesi gerektiğini düşünüyoruz.

(Visited 2 times, 1 visits today)