En popüler video oyunlarından biri olan The Witcher 3 için Steam üzerinde büyük çaplı bir indirim gerçekleştirildi. Uygulanan indirimle beraber oyunun yeni fiyatı 14,99 TL oldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Günümüzde PC oyunculuğunun en fazla kullanılan platformu olan Steam, bir launcher olmasına karşın mağaza işlevleri de görüyor ve uygulama bünyesinde pek çok oyun yer alıyor. The Witcher 3 oyunu da Steam üzerinde en popüler olan oyunlardan biri ve şimdi adından söz ettirecek çapta büyük bir indirim ile gündemde.

Uygulanan indirim %80 oranında olup, böylece oyunun 71,99 TL olan fiyatını 14,99 TL’ye indiriyor. Bu bağlamda büyük bir avantaj sunuyor. Üstelik bu fiyata GOTY sürümü de dahil olup, The Witcher 3 : GOTY sürümünde ana oyun dahil olmak üzere ek içerikler de yer alıyor. The Witcher 3 için çıkan iki büyük DLC, Game of The Year sürümü satın alındığında aktif olarak geliyor ve oyuncular ana hikayeyi bitirdikten sonra DLC’lerinin de keyfini sürüyor. DLC içerikleri de uzunluk ve doluluk bakımından pek çok ana oyundan bile daha iyi durumda.

Dolu dolu oynadığınız taktirde yaklaşık 300 saatlik bir oynanış deneyimi sunan The Witcher 3 evreni, bu bağlamda parasını en fazla karşılayan açık dünya oyunlarından biridir. Üstelik oyun içerisinde ana görevlerin yanı sıra birbirinden farklı ve eğlenceli pek çok yan görev de bulunmaktadır. Yine de biz The Witcher 3 oyununa başlamadan önce ilk olarak The Witcher 1 ve The Witcher 2 oyunlarını oynamanızı öneririz. Hatta bu oyunlara da başlamadan önce The Witcher kitap serisini okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz çünkü oyun serisi , kitapta meydana gelen olaylardan sonraki süreci anlatmaktadır. Eğer şu sıralar boş vaktiniz varsa böyle bir indirim varken The Witcher evrenine dalmanız isabet olacaktır. Uygulanan Steam indirimi 1 Kasım akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.

(Visited 26 times, 1 visits today)