Kullanıcı memnuniyetiyle ilgili olarak en iyi durumda olan akıllı telefonlara yönelik olarak doğrulama yapıldı. Listede çok sayıda sürpriz model yer alıyor. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Akıllı telefonlar günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor. Sahip oldukları yetenekler ile adeta bilgisayarları aratmayan akıllı telefonlara ilişkin kullanıcı memnuniyetine yönelik olarak Amerikan Müşteri Memnuniyeti Endeksi tarafından yayımlanan yeni bir anket sonucu dikkat çekti.

Amerikan Müşteri Memnuniyeti Endeksi, yapmış olduğu büyük bir anket ile kullanıcı memnuniyeti konusunda en iyi telefonları belirledi. Amerika’daki 23000 kullanıcının katılımıyla yapılan ankette kullanıcıların en fazla sevdiği veya memnun kaldığı akıllı telefonların hangileri olduğu açıklandı.

İlk sırada S20 Ultra bulunuyor

Yayımlanan anket sonuçlarına göre kullanıcı memnuniyeti konusunda en başarılı olan akıllı telefonun Galaxy S20 Ultra olduğu açıklandı. Samsung’un üst segment ürünlerinden biri olan Galaxy S20 Ultra, gerek stabil ve sorunsuz olması gerekse özellikleri ve tasarımı bakımından kullanıcıların beğenisini kazanmış bir model olarak öne çıkıyor. Ancak Amerika’da satılan S20 Ultra modelinde Snapdragon işlemci bulunduğunu ve bunların Snapdragon işlemcili sürüm için geçerli olduğunu ayrıca belirtmek gerekiyor. Samsung tarafından iki yıl önce duyurulmuş olan bu telefon şu an 86 puanla pazarda bir numara gözüküyor.

İkinci sırada büyük sürpriz!

Kullanıcı memnuniyetiyle ilgili olarak en iyi ikinci akıllı telefonun ise LG Aristo 3 olduğu açıklandı. LG markasının artık akıllı telefon alanından çekildiği biliniyor ve buna rağmen 84 puanla LG Aristo 3 modelinin ikinci sırada bulunması büyük bir sürpriz olarak nitelendiriliyor. Üstelik telefon 2019 yılında duyurulan giriş seviyesi bir model olmasına rağmen bu büyük başarıyı sağlıyor.

iPhone 11 pro Max üçüncü sırada bulunuyor

Yayımlanan sonuçlara göre kullanıcı memnuniyeti konusunda en iyi üçüncü telefon ise iPhone 11 Pro Max olup, cihaz bunu elde ettiği 82 puanla başarıyor.

(Visited 9 times, 1 visits today)