Teknoloji markalarından Realme’nin V21 akıllı telefonunun özellikleri ve fiyatına ilişkin olarak yeni gelişmelere ulaşıldı. Cihazın fiyat tarafında uygun telefonlardan biri olacağı sızdırıldı. Pek çok teknik özelliği de belli oldu. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden biri olan Realme, ülkemizde de sevilen akıllı telefon markalarından biri konumunda. Özellikle uygun fiyatlı telefonlar sunmasıyla ülkemizde yüksek bir satış rakamına ulaşmayı başaran Realme bir yandan yeni telefonla duyurmaya da devam ediyor. Şirket bu sefer Realme V21 akıllı telefonu ile gündeme geldi.

Realme V21 telefonuna dair son bilinenler:

Gelen bilgilere göre Relame V21 akıllı telefonu etkileyici özelliklere sahip olmasının yanı sıra fiyat tarafında da uygun bir model olması bekleniyor. Akıllı telefonun HD+ çözünürlüğü bulunan 6.5 inç büyüklüğünde ve 720×1600 piksel çözünürlüğünde ekranı bulunuyor. Telefonun arkasında 13 Mp çözünürlüğünde birincil kamera bulunmakta ve ona ikincil yardımcı kamera eşlik ediyor. Cihazın ön yüzünde ise 5 Megapiksel çözünürlüğü bulunan selfie lensi bulunuyor. Ferah ve ergonomik bir model olacağı sızdırılan cihaz, TENAA sertifikası alarak son verilerle gündeme gelmiş olup, ürün RMX3610 model numarasıyla kendisini gösterdi ve 184 gram ağırlığı bulunuyor. Telefonun boyutları ise 164.4 x 75.1 x 8.1 mm olup, cihazın 5G bağlantı desteği mevcut. Aynı zamanda 8 çekirdeğe sahip olan yonga seti ile gelecek ancak yonga seti henüz tam olarak netlik kazanmadı. Cihazın hangi yonga seti ile geleceği ve hangi fiyat etiketiyle satışa sunulacağı satış rakamları konusunda belirleyici kıstas olacaktır. Ürünün cazip bir fiyat etiketiyle satılması bekleniyor.

Cihazda batarya olarak ise 4890 mAh kapasiteye sahip batarya bulunuyor. Telefonda parmak izi okuyucusu bulunmamakta olup yüz tanıma kilidi yer alıyor. Habere ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

(Visited 13 times, 1 visits today)