Teknoloji şirketlerinden LG, Ultra Tab isimli tablet modelini tanıttı. Gelen bilgiler ürünün küresel pazar için uygun fiyattan geleceğini gösteriyor. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Telefon alanında bir dönem önde gelen markalardan biri olan LG, çalışmalarına devam etmekte ve yeni sürpriz tablet modelinin duyurusunu yaptı. Ultra Tab ismiyle çıkış yapan tablet modeli rekabetçi bir fiyat etiketiyle kendisini gösterdi.

Akıllı telefon alanında bir dönem epey popüler olmasına rağmen sonrasında yaşadığı talihsizliklerle beraber telefon alanında başarısız hale gelen ve zaman içerisinde de faaliyetlerine son veren LG, yine de çeşitli iddialı olduğu alanlarda yeni ürünler ortaya koyuyor ve tablet kategorisi de bunlardan biri. LG markası şimdi Ultra Tab isimli yeni tablet modeliyle kendisini göstermiş olup, ürüne ilişkin tanıtım yapıldı. Cihazın rekabetçi bir fiyat etiketine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

İşte Ultra Tab Teknik Özellikleri:

10.35 inç büyüklüğe sahip olan 2000 x 1200 piksel çözünürlüklü IPS LCD ekran kullanmakta olan Ultra Tab 60 Hz tarama hızı yer almaktadır. Snapdragon 680 işlemcisinden güç almakta olan tablette 64 GB dahili depolama alanı ve 4 GB RAM bulunmaktadır. Üründe 7040 mAh büyüklüğünde büyük bir batarya kullanılmaktadır.

Tablet askeri standartlarda dayanıklılık sağlıyor

LG Ultra Tab modelinin askeri standartlarda dayanıklılığı bulunmakta olup, ürün MIL-STD 810G sertifikasına sahiptir. Kutu içeriğinde 25 Watt güce sahip olan adaptör bulunmakta olan tablet modelinde 8 MP arka kamera, 5 MP ön kamera ve bunun yanında dört hoparlör yer almaktadır. Böylece ürün ses performansı konusunda tatminkar bir seviyededir.

Güney Kore’de satışa sunuldu

LG Ultra Tab isimli tablet modeli ilk olarak Güney Kore pazarında piyasaya sürülmüş durumda olup ürünün fiyatı 326 Dolar olarak belirlendi. Tablet kömür siyahı renk seçeneğiyle piyasaya sürüldü. Önümüzdeki günlerde de küresel çapta piyasaya sürülmesi beklenmektedir.

(Visited 7 times, 1 visits today)