Bu içeriğimizde mail okuyarak para kazanmak ile ilgili bilinmesi gereken hususlara değiniyor ve bu hususta kullanılabilecek bazı platformlardan bahsediyoruz. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

Günümüzde internet üzerinden para kazanmanın pek çok yöntemi bulunuyor. Bunlardan birisi de mail okuyarak para kazanmaktır. Pek çok kişinin bilmediği bu yöntem, aktif olarak bilgisayar ve internet kullanan herkesin yapabileceği bir eylemdir.

Mail okuyarak para kazanmanın belirli bir usulü bulunuyor. Örneğin hangi mailleri okuyarak para kazanılabileceğine, bu iş için tercih etmiş olduğunuz para kazanma siteleri karar vermekte. Bunlardan biri MyPoints olup, bu internet platformu kullanıcılara mail okuyarak para kazanma imkanı vermektedir ve yeni kullanıcılara 10 USD bonus vermektedir. Ancak bonus bakiyeyi direkt olarak çekemezsiniz. İlk olarak site için biraz çalışmanız gerekir.

MyPoints tarafından size verilen görevleri yaptıkça hesabınızda belirli bir bakiye belirlemeye başlar. Ardından bir süre sonra kazanmış olduğunuz bakiyeleri çekebilir veya anlaşmaları satıcılardan uygun fiyatlardan ürün satın almak için kullanabilirsiniz. Yaş sınırı bulunmakta olan platforma katılabilmek için 13 yaşın üzerinde olmak gerekir. Platform üzerindeki ödemeler Amazon hediye kartı veya PayPal aracılığıyla alınabilmektedir.

Alternatif : Inbox Pays

Mail okuyarak para kazanma sitelerinden bir diğeri Inbox Pays olup, bu internet sitesi ile de mailleri okuyarak ek gelir elde edebilme imkanınız bulunuyor. Sitede size verilen görevleri yerine getirerek işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Mailleri içerisinde çeşitli görevler bulunmakta olup, görevleri yaptığınızda yeni bir bakiye alıyorsunuz ve bakiyeniz 50 dolara ulaştığı zaman PayPal hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

İnternet üzerinde bunlar gibi çeşitli mail okutarak para kazandıran başka siteler de bulunmakta olup, bunlar arasından popüler olan iki platformu aktarmaya çalıştık. Konuyla ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz.

(Visited 47 times, 1 visits today)