Akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz, Android cihazlara yönelik kule savunma oyunları bulunmakta olup yeni yazımızda bunlara sizler için detaylı olarak değiniyoruz.

Kule savunma oyunları çok fazla popüler olmayan ancak seven oyuncuların da adeta tam sevdiği oyunlardır. Günümüzde değerlendirebileceğiniz çok sayıda kule savunma oyunu bulunmaktadır. Bunlardan başlıcalarına sizler için değinmek istedik:

Kingdom Rush

Dünya genelinde popüler olan bir kule savunma oyunudur. Oyunda 50’den fazla düşman yer almakta olup, internetin olmadığı zamanlarda da oynayabileceğiniz oldukça keyifli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Digfender

Kalenin alt kısmından gelmekte olan düşmanlara karşı bir savunma geliştirmeniz gerekmekte olan bu oyunda aynı zamanda değerli taşlar edinmeye çalışmaktasınız. Oldukça beğenilen oyunlardan biri olan Digfender bu bağlamda tercih edebileceğiniz yapımlar arasında yer almaktadır.

Plants vs. Zombies 2

En popüler kule savunma oyunlarından biridir. Oyunda 300’ün üzerinde seviye bulunmaktadır. Bunun yanında savunma yapabilmek için kullanabileceğiniz çeşitli bitkiler yer almaktadır ve bitkilerin kendisine has çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Eğlenceli bir zaman geçirebileceğiniz kaliteli oyunlardandır.

Bloons TD 6

Oynayabileceğiniz en iyi kule savunma oyunlarından biridir. Bizim de severek oynadığımız bir oyundur. Oyunda balonların parkurunuzu geçmesine engel olmaya çalışıyorsunuz. Bunun için de onları çeşitli silahlar ve maymun askerlerinizle imha etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun tek handikapı belli seviyelerden sonra çok uzun sürmesi ve üst segment olmayan telefonlarda ciddi kasmalar yaşatmaya başlamasıdır.

Grow Castle

Daha çok oynanış sistemiyle öne çıkmaya çalışan bir video oyunudur. Çeşitli karakterleri kaleye konumlandırarak etkili bir savunma yapmaya çalıştığınız oyun özellikle oynanışı ile sizi kendisine çekebilecek olan bir yapımdır. Denemenizi önerdiğimiz video oyunlarındandır.

Defense Zone 3

Bu oyunu telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla oynayabilirsiniz. Dört farklı zorluk seviyesi yer almakta olan video oyununda ilerledikçe bölümler biraz daha zor bir yapıya bürünmektedir. Güçlü bir savunma yapmanız gereken oyun, tercih edilebilecek kule savunma oyunlarındandır.

(Visited 7 times, 1 visits today)