Mount and Blade : Warband sevilen video oyunlarından biri ve Steam üzerinde yeni bir indirim almış durumda. Uygulanan indirimle fiyatı 22,49 TL seviyesine düştü. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Sandbox oyunları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Mount and Blade Warband, kendi hikayenizi kendiniz yazabildiğiniz sıra dışı oyunlardan biri olarak bilinmektedir. Aynı zamanda oyunun Türk geliştirici bir ekip tarafından geliştirilmiş olmasının da önemi büyüktür.

Piyasaya sürülme tarihi 31 Mart 2010 olan video oyunu, döneminde oyuncuların bir hayli dikkatini çekmişti. Günümüzde her ne kadar eskisede ve artık Mount Blade serisinin yeni oyunu olan Mount Blade 2 Bannerlord yayında olsada Mount Blade Warband yapımının oyuncular için yeri her zaman ayrı.

Kendi karakterinizi yönetip kendi hikayenizi oluşturabildiğiniz video oyununda geniş bir karakter özelleştirme seçeneği  bulunmakta olup, karakterinizin görünüşünü belirleyebiliyor ve nereden, nasıl Kalradya’ya geldiğini belirliyorsunuz. Oyunda çeşitli yöntemlerden yararlanarak gelirinizi artırıp ordu kurabiliyor ve savaşlardaki yerinizi alabiliyorsunuz. Bunu nasıl yapacağınız ise tamamen size bırakılmış. İsterseniz köyleri yağmalayabiliyor, isterseniz kervanları soyabiliyor, isterseniz ahlaklı bir ticaret adamı olarak ticaret yapabiliyorsunuz. Yani size özgür bir dünya sunuyor ve nasıl oynayacağınız tamamen size bırakılmış durumda.

Oyunun fiyatı 22,49 TL’ye indi!

Mount Blade Warband video oyunu için dikkat çeken bir Steam indirimi uygulanmış durumda olup, 89,99 TL değerindeki oyun %75 indirim uygulanarak 22,49 TL’den satılıyor. Uygulanan indirimle beraber oyuncular Mount and Blade Warband oyununu böylece çok daha cazip bir fiyattan satın almış oluyorlar. Oyunun 8 Kasım 2022 tarihine kadar bu fiyattan satılmaya devam edeceğini de belirtmek gerekiyor. Uygulanan indirimden yararlanabilmek için Mount and Blade Warband Steam sayfasını ziyaret ederek oyunu indirimli bir fiyattan satın alabilirsiniz. Daha fazla indirim haberi için internet sitemizi takip etmeye devam edin!

(Visited 10 times, 1 visits today)