Sevilen basket oyunlarından NBA 2K22 için Steam üzerinde devasa bir indirim uygulandı. Böylece oyun çok daha cazip bir hale geldi.

Basketbol evreninde en sevilen oyun serilerinden dolan NBA 2K için son olarak da NBA 2K22 video oyunu çıkışını gerçekleştirmişti. Orjinal takımlara ve oyunculara karşı gerçek NBA ve WNBA ortamlarında oynamanıza imkan tanımakta olan video oyununda MyTeam’de günümüzün yıldızlarıyla geçmişin efsanelerini bir araya getirerek kendi rüya takımınızı da oluşturabiliyor, aynı zamanda myCareer modu ile kendi profesyonel oyunculuk yolculuğuna çıkabiliyor ve NBA üzerinde yükselme deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Steam üzerinde büyük bir indirim aldı !

NBA 2K22 video oyunu için Steam platformunda büyük bir indirim uygulandı. Normal fiyatı 429,00 TL olan video oyunu için %84 oranında indirim uygulandı. Böylece oyunun yeni fiyatı 68,64 TL oldu. Uygulanan bu indirim ile oyunun gerçekten oldukça cazip bir fiyata indiğini söyleyebiliriz. İndirim 7 Temmuz akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek. Ardından oyun tekrar eski fiyatından satılmaya devam edecek.

İndirimden yararlanmak isteyen oyuncuların ilk olarak bir Steam hesabına sahip olması gerektiğini de belirtelim. Steam hesabı ücretsiz bir şekilde açılıp indirilebiliyor. Bunun için ilk olarak Steam Laucnherını edinmeniz ve sonrasında çalıştırarak yeni bir üyelik oluşturmanız gerekiyor. Ardından Mağaza kısmından NBA 2K22 sayfasına geçiş yaparak oyunu kolayca sepetinize ekleyebilir ve satın alma adımını tamamlayabilirsiniz.

NBA 2K22 video oyununda MyTeam modunda kartları toplayıp yeni kartlar oluşturabilir ve oyuna kendinizi kaptırabilirsiniz. NBA yıldızlarıyla ve her dönemin efsane oyuncularıyla hayalinizdeki kadroyu oluşturabilirsiniz. PC için geliştirilmiş olan yeni 2K22 Neighborhood ile yolcu gemisiyle açık denizlere yelken açabilir, ideal MyPlayer’ınızı oluşturabilir, seviye atlayarak ödüller kazanabilirsiniz. Daha fazla haber için platformumuzu takip etmeye devam ediniz.

(Visited 19 times, 1 visits today)