OnePlus, akıllı telefon alanında çalışmalarını sürdürmekte olup, Ace 2 isimli akıllı telefon modelini piyasaya sürüyor ve cihazın sahip olduğu teknik özellikler belirlenmiş durumda.

Telefon kategorisinde popüler markalardan biri haline gelen OnePlus bir süredir Ace 2 isimli akıllı telefon modeliyle gündeme geliyor ve cihazın sahip olduğu teknik özellikler belirlendi.

Yeni OnePlus Ace 2 telefonunun çıkmasına artık sadece birkaç gün kalmış olup, telefonun sahip olduğu teknik özellikler ayrıntılı olarak belli olmuş durumda. Cihaz Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile piyasaya sürülecek ve RAM tarafında 16 GB RAM ile karşımıza çıkacak. Akıllı telefon için 7 Şubat günü etkinlik tertip edilecek. Söz konusu etkinlikte OnePlus 11 isimli diğer OnePlus telefonu da ilk kez Çin dışında görücüye çıkacak ve aynı zamanda etkinlikte OnePlus 11R 5G akıllı telefonu da kendisini gösterecek. Söz konusu model de tasarım olarak OnePlus 11 cihazına benzemekte olup teknik özellikler bakımından ise oldukça güçlü olacak ve amiral gemisi modellerine karşı rakip olarak gelecek.

OnePlus Ace 2 AnTuTu sonuçları

OnePlus Ace 2 cihazına yönelik olarak kısa süre önce AnTuTu testi yapılmış ve cihaz yapılan testten 1.149.494 puan elde etmeyi başarmıştı. OnePlus 2 modelinin Geekbench testi puanları tek çekirdekte 1336 puan, çok çekirdekli testte ise 4178 puan şeklinde idi. Telefon ayrıca Android 13 sürümüyle çıkış yapacak ve maksimum 16GB RAM ile piyasaya sürülecek. 120 Hz yenileme hızı bulunan akıllı telefonda AMODLED panel yer almaktadır ve cihaz 2772×1240 piksel çözünürlüğü bulunmaktadır.

OnePlus Ace 2 Diğer Teknik Özellikleri

Cihazın kamera özelliklerine değinecek olursak; Üründe 50 MP arka kamera yer alıyor ve ona 8 MP ultra geniş kamera ile 2 MP makro kamera eşlik ediyor. Ön yüzünde ise 16 MP selfie kamerası bulunan model ekran içi parmak izi sensörüne sahiptir. Model USB Type-C ses desteği ve stereo hoparlör yapısı sunmaktadır.

(Visited 12 times, 1 visits today)