AnTuTu karşılaştırma platformu tarafından Ocak ayının en iyi telefonlarına yönelik olarak açıklama yapılmış durumda. İşte Ocak ayının en iyi akıllı telefonları…

Performans ve fiyat açısından en iyi Android akıllı telefonların hangileri olduğuna yönelik olarak AnTuTu kıyaslama platformu tarafından sıklıkla veriler paylaşılıyor ve bu bağlamda Ocak ayının en iyi akıllı telefonlarının hangileri olduğuna yönelik olarak açıklama geldi.

Akıllı telefonlar açıklanırken fiyat kategorisine göre ayrıldı. Buna göre 297 Dolar fiyat altının altında yer almakta olan kategorideki en yüksek puanı elde eden akıllı telefon 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile Redmi Note 11T Pro isimli akıllı telefon modeli oldu. Söz konusu akıllı telefonda aynı zamanda Dimensity 8100 yonga seti bulunmaktadır. İkinci sırada yer alan akıllı telefon K10 5G olup üçüncü sırada ise OnePlus markasının Ace Racing Edition isimli akıllı telefon modeli bulunuyor.

Fiyat aralığı 297 $ ile 445 $ arasında bulunan akıllı telefonlar arasında en performanslı akıllı telefonun ise Legion Y70 isimli oyuncu akıllı telefonu olduğu duyurulmuş durumda. İkinci sırada Redmi K60 akıllı telefonu, üçüncü sırada ise Redmi K50 Pro isimli akıllı telefon yer alıyor. İlk sırada yer almakta olan Legion Y70 isimli akıllı telefon modelinde yonga seti olarak Snapdragon 8+ Gen 1 yer alıyor.

445 $ ile 593 $ fiyat aracılığına çıkıldığı zaman ise en iyi akıllı telefon Redmi K60 Pro oluyor. Cihazda Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti yer alıyor. 593 Dolar ila 742 Dolar fiyat aralığında iQOO 11 ve abisi iQOO 11 Pro cihazları yer almakta olan 742 Dolar üzerinde yar alan en pahalı akıllı telefonlar arasında en performanslısının ise Red Magic 8 Pro+ olduğu belirlendi. Bu bağlamda AnTuTu  sonuçlarına göre yine Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinin önde gözüktüğünü söyleyebiliriz.

(Visited 7 times, 1 visits today)