Popüler video oyunlarından olan Crysis’in elden geçirilerek tekrar piyasaya sürülen Crysis Remastered versiyonu büyük bir indirimle satılmaya başlandı ve böylece oyunu çok cazip rakamlardan elde edebiliyorsunuz. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Crysis serisi video oyunu dünyasında önemli bir yere sahip olan FPS serilerinden biridir. Seri kapsamında toplam üç ana oyun sunulmuş olup bu oyunlar Crysis 1, Crysis 2 ve Crysis 3’tür. Crysis Remastered ise, çıkan ilk oyunun grafiksel olarak yenilenmesi ihtiyacına yönelik ortaya konmuş bir video oyunudur.

Crytek tarafından sunulan Crysis Remastered video oyunu, artık eskiyen ilk oyunun grafiklerini ele alarak onu çok daha iyi bir oyun haline getirdi. Meşhur klasik birinci şahıs nişancı oyununu daha güçlü grafiklerle oynamak için Crysis Remastered yapımını bilgisayarınıza kurarak güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Üstelik bunu uygulanmış olan büyük indirim ile oldukça cazip bir rakamdan yapmanız mümkün.

Crysis Remastered fiyatı %55 oranında indi!

Steam üzerindeki Crysis Remastered sayfasında oyunun normal fiyatı 50 TL iken oyuna %55 oranında büyük bir indirim geldi ve böylece Crysis Remastered kısa süreliğine 22,50 TL’ye indi. Uygulanan indirim fırsatı 9 Şubat akşamına kadar geçerliliğini koruyacak.

Crysis oyununda nanozırh yer almakta olup, koruma kapasitesi, görünmezlik özelliği ve her türlü mücadelede karşılaştığınız zorluklara karşı pratik çözümler bulabiliyorsunuz. Oyunda bulunan yapay zeka sizi oyun tarzınızı değiştirmeniz veya dikkatinizi açık tutmanız konusunda  zorlayan bir yapıya sahiptir. Oyun içerisinde hem askerlere hem de uzaylı istilacılara karşı savaşıyorsunuz ve uzaylı istilacıların Kuzey Kore’yi oluşturan adalar kümesini işgali ile yepyeni bir savaş sahnesinin ortasında kalıyorsunuz. Eğer kaliteli bir FPS oyunu arıyorsanız hazır böyle bir indirim gelmişken Crysis Remastered Steam sayfasına giderek oyunu 22,50 TL ödeyerek satın almanızı öneriyoruz.

(Visited 38 times, 1 visits today)