Online oyunlar oynamak için daha iyi ping seviyesi elde etmek adına kullanılabilecek olan ping düşürme araçları bulunuyor. İşte online oyunlar için kullanılabilen 3 ping düşürme aracı…

Çoklu oyunculu yapımlardan hoşlanan oyuncular genelde ping konusunda sorun yaşayabiliyor. Anlık olarak yükselen ping online oyunlarda rahatsız edici olabiliyor. Yüksek pingi düşürmek maksadıyla da çeşitli araçlardan yardım alınabiliyor. Yeni yazımızda bununla ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz.

Kill Ping

Bu program ping düşürmek için kullanılan yaygın araçlardan biridir. Pingi azaltmak için oyun sunucunun bulunduğu bölgeye en hızlı şekilde gitmeye çalışmakta olup, Windows işletim sistemiyle uyumluluk gösteriyor. Diğer VPN yazılımları gibi IP gizleme hizmeti vermemekte olup, iOS veya Android platformlarda mobil olarak çalışmamakta. CS:GO, Dota2, League of Legends, Overwatch gibi popüler video oyunlarıyla uyumlu olarak çalışması bir avantaj olarak öne çıkıyor.

Pure VPN

Özellikle yayın yapmakta iken DDOS saldırısı alanlardan biriyseniz Pure VPN oldukça işinize yarayacaktır. Oyun sunucusunun olduğu lokasyon ve VPN lokasyonunu eşlediğiniz zaman oyun eşleştirmelerinde öncelik yaşamanıza imkan sağlamakta olup, istediğiniz sıraya istediğiniz gibi girmenize imkan sağlamasıyla öne çıkıyor. CS : GO , Frotnite, Pubg gibi son dönemin popüler video oyunlarıyla uyumu olan Pure VPN yazılımı aynı zamanda mobil destek sunmasıyla da öne çıkmaktadır. Online oyunlarda daha düşük pingli oyuncuları bir araya getirme gibi bir algoritmaya sahip olan ping düşürme aracı, kullanan oyuncular açısından önemli avantajlar sağlamaktadır.

Exit Lag

Daha çok profesyonel oyuncular tarafından kullanılan ping düşürme araçlarından biridir. E-sporculara yönelik olarak maksimum düzeyde hizmet sunmakta olan Exit Lag, çoklu internet bağlantısına da izin veriyor. Bu sayede birden fazla internet mevcut ise Exit Lag sayesinde aynı anda kullanmanız mümkün olmaktadır.

(Visited 8 times, 1 visits today)