Akıllı telefonlarla ilgili olarak yıllardır çeşitli modeller piyasaya süren ve pazarın önemli şirketlerinden biri olan ZTE, bu sefer A52 akıllı telefonunu tanıttı. Böylece telefonun fiyatı, özellikleri ve diğer detaylar belirlendi. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Çinli telefon üreticileri arasından köklü markalardan biri olan ZTE, akıllı telefon alanında yaptığı hamlelerle zaman zaman gündeme gelmekte olup, bu sefer de Blade A52 telefonuyla piyasadaki yerini aldı. Bir süredir konuşulan akıllı telefon piyasaya sürüldü. Blade A52 gerek özellikleri gerekse fiyatıyla pazarda dikkat çeken modellerden biri olmak için geldi.

Blade A52 modelinde bulunan teknik özellikler :

A52 akıllı telefonunun ekran özelliklerinden başlayacak olursak cihazda 720×1600 piksel çözünürlüğünde HD+ ekran yer almakta. Telefonun ekranı 6.52 inç büyüklüğünde. Yenileme hızı bakımından ise standart bir deneylim sunuyor.

3 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı yer almakta olan akıllı telefon işletim sistemi olarak Android 11 ile çıkış yapıyor. Telefonda 3 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Kamera tarafında ise 13 MP birincil lens bulunmakta olan modelde 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik sensörü yer alıyor. Telefonun ön bölümünde ise 5 Megapiksellik selfie kamerası bulunuyor.

Telefonda batarya olarak 10W hızlı şarj desteği bulunmakta olan 5000 mAh kapasiteye sahip bataryaya yer veriliyor. Cihaz bu bataryası ile standart bir deneyim sunuyor. Telefonda yonga seti olarak ise Unisoc SC9863A yer almakta.

Fiyatı ne kadar?

ZTE Blade A52 akıllı telefonunun fiyatı da belli oldu. Cihaz 90 Dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü. Sahip olduğu fiyata göre iddialı özelliklere sahip olan modelin pazarda dikkat çeken cihazlardan biri olduğunu söylemek mümkün. Habere dair görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

(Visited 15 times, 1 visits today)