Akıllı telefon üreticilerinden ZTE, yeni V40s telefonuyla özellikle fiyat performans tarafında bir hayli iddialı geliyor. Cihaz güçlü özelliklere ve buna rağmen uygun bir fiyata sahip olacak. İşte detaylar…

Çin merkezli akıllı telefon markalarından ZTE çalışmalarına tam gaz devam etmekte olup Blade V40s isimli yeni bir akıllı telefon satışa sunmak amacıyla harekete geçmiş durumda. Şirketin V40 serisi için yeni bir model piyasaya sürülüyor.

V40 serisi dahilinde V40, V40 Pro, V40 Vita ve V40 5G akıllı telefonlarına piyasaya süren ZTE markası, bu sefer de V40s isimli akıllı telefonunu satışa çıkarmakta. Gelen haberler akıllı telefonda 6.67 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğe sahip olan AMOLED ekran kullanıldığını göstermekte. İnce çerçeve tasarımına sahip olan akıllı telefon ekran yenilemesi bakımından ise standart bir deneyim sunacak.

Akıllı telefonun kamera özelliklerine dair gelen bilgilere göre cihazın arkasında 50 Megapiksellik birincil kamera yer almakta. Ona 5 Megapiksellik ultra geniş açılı lenb ile 2 Megapiksellik derinlik / makro lensi eşlik etmekte. Yuvarlak bir kamera paneline sahip olan akıllı telefon kullanıcılara özel bir kullanım hissi sunmak için gelmekte.

Yonga seti olarak Tiger T618 kullandığı ortaya çıkan akıllı telefonun grafik birimi olarak ise Mali G52 MP2 grafik işlemcisinden güç aldığı tespit edildi. Cihazda batarya olarak ise 4500 mAh büyüklüğünde standart bir pile yer verilecek olup ürün 22.5 W hızlı şarj desteği de sunacak. Böylece ürünü kısa bir zaman zarfı içerisinde şarj etmek mümkün olacak.

Blade V40s Fiyatı Ne Kadar?

Yeni ZTE Blade V40s akıllı telefonunun fiyatı 249 Euro olarak belirlenmiş durumda. Hangi pazarlarda satışa sunulacağı konusu henüz net değil ve bunun da önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor. Habere dair yorumlarınızı aşağıdaki kısımdan yazabilirsiniz.

(Visited 8 times, 1 visits today)