Artık yavaş yavaş 2022 yılının sonuna yaklaşıyoruz ve teknoloji markalarından Oppo yeni hamleler sergilemeye devam ediyor. Şirket Find N Flip modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İşte habere dair ayrıntılar…

Oppo markasının 2022 yılının sonunda hareketli bir döneme girmesi bekleniyor. Bu kapsamda marka önümüzdeki iki ay içerisinde Reno 9 serisini görücüye çıkaracak. Bunun yanında yıl bitmeden iki yeni katlanabilir telefonun tanıtımını gerçekleştirecek.

Oppo tarafından tanıtılacak olan yeni katlanabilir akıllı telefon Find N modelinin devamı olarak karşımıza çıkacak olup, diğer model ise Find N Flip ismi ile gelecek. Find N Flip modeli dikey formda katlanabilir bir model olacak ve bu bağlamda ayrıca dikkat çeken bir cihaz olduğunu belirtmek gerekiyor. Dikey modellerin biraz daha uygun fiyatlardan satıldığına ve daha hızlı bir şekilde başarıya ulaştığına şahit oluyoruz.

Find N Flip Özellikleri

Sızdırılan özelliklere göre Find N Flip modeli Snapdragon 8+ Gen 1 ile kendisini gösterecek. 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçenekleri ile piyasaya sürülecek olan akıllı telefon 256 GB dahili depolama alanı ile gelecek. Cihazın ana kamerası OIS destekli 50 MP çözünürlüğünde olacak ve Sony IMX766 ana sensörü ile gelecek. Diğer kameralar ise ultra geniş açılı olup 8 MP çözünürlük sunacak. Cihazın önünde ise 32 Megapiksel çözünürlüğünde selfie kamerası yer alacak.

Telefonun ana ekranı 120 Hz tarama hızı ile gelecek ve 6.8 inç büyüklüğünde devasa bir ekranı olacak. 2520×1080 piksel çözünürlüğü bulunan model OLED yapı sunacak olup, ikinci ekran ise dış kapakta yer alacak ve 3.26 inç büyüklüğünde olacak. Ürünün yazılım olarak ise doğrudan Android 13 ile kutudan çıkmasını bekliyoruz.

4300 mAh bataryaya sahip olan akıllı telefonun hızlı şarj desteğine de sahip olması beklenmektedir. Elbette bu bilgilere sızıntılar eşliğinde erişilmiş olup ilerleyen süreçte teknik özelliklerine ilişkin daha fazla detayın ve kesin bilginin ortaya çıkmasını bekliyoruz.

(Visited 4 times, 1 visits today)