Yeni yazımızda Papara ile ilgili bilinmesi gerekenlere değiniyor, Papara kart hakkındaki püf noktalar ile ilgili bilgiler veriyoruz.

Günümüzde Papara kart yaygın olarak kullanılmakta. Papara hesabınızda yer almakta olan parayı kullanabilmenize imkan tanımakta olan Papara kart, havale / eft aracılığyıla hesabınıza para yükleyip ardından alışveriş yapmanıza imkan tanımaktadır.

Papara günümüzde market, giyim, yeme içme v.b. hususlarda çeşitli avantajlar sunmakta olup, maddi açıdan tasarruf elde edilmesini sağlamaktadır. Platform para gönderme ve alma işlemleriyle ilgili olarak da ekstra bir ücret talep etmemektedir. Bütçe yönetim imkanı da sunmakta olan hizmet, harcamaları grafikler üzerinden kolayca takip etmeye imkan sağlıyor.

Papara Kart Alınabilecek Başlıca Platformlar

  • N11
  • Trendyol
  • Teknosa
  • CarrefourSA
  • İstegelsin

Platformda Black Card ve Lite Kart gibi çeşitli kartlar yer almaktadır. Lite Kart yukarıdaki anlaşmalı satış noktaları aracılığıyla da kolayca alınabilmektedir.

Papara Black Card Başvuru Adımları:

İlk olarak Papara uygulamasını cihazınıza yükleyip açınız. Ardından uygulamada yeni hesap oluşturup hesabınıza giriş yapınız. Papara Card sekmesini görüntüleyerek Black Card İste’ye giriniz.

Papara Card ön ödemeli bir kart olup 5 TL ödenerek satın alınabilmektedir. Kartı aktif ettikten sonra kart ücreti hesaba iade edilmektedir. Bir yıl içinde en çok iki kart için kart ücret iadesi yapılmaktadır. Aylık olarak herhangi bir kart ücreti alınmamaktadır.

Papara Card ile Para Yatırma Adımları:

Herhangi bir ATM’ye giderek kartınızı takınız ve şifrenizi yazınız. Ardından para yükleme menüsünü seçiniz ve yatırmak istediğiniz tutarı giriniz ve ardından işlemi onaylayınız. Papara Kart ünlü sanal mağazalar aracılığıyla da kullanılabilmekte olduğundan para yatırarak avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Kartı iptal etme adımları:

Papara kartı iptal edebilmek için ilk olarak Papara hesabınıza giriş yapınız. Ardından Papara Card sayfasına geçiş yaparak Kartı İptal Et seçeneğinin üzerine tıklayınız . Onay vermenizin ardından kart iptal edilmiş olacaktır. Kartı iptal ettiğiniz zaman kart kullanıma kapatılacak ve tekrar açılması da mümkün olmayacaktır. Eğer geçici bir şekilde kullanıma kapatmak istemekteyseniz o halde Kullanıma Aç / Kapat fonksiyonunu kullanmanız gerekir.

(Visited 8 times, 1 visits today)