Volkswagen Polo araçlarının fiyatlarında güncelleme meydana geldi. Polo otomobilleri 2023 Ocak ayı fiyat güncellemesi aldı. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Otomobil dünyasının önde gelen markalarından biri olan Volkswagen genel itibariyle kaliteli araçlar üretmesiyle bilinmekte olan bir marka. Araçları genel olarak tutulan markanın son model Volukswagen Polo ürünleri de Türkiye’de ilgi görüyor. Peki Polo araçlarının 2023 Ocak ayı fiyatları ne durumda? Volkswagen tarafından Polo 2023 Ocak fiyat güncellemesi paylaşıldı ve böylece Volkswagen Polo araçlarının 2023 Ocak ayı fiyatlarında güncelleme uygulandı.

Otomobil fiyatları son zamanlarda epey arttı. Küresel çip krizi, pandemi, Rusya- Ukrayna savaşı gibi önemli etkenler otomotiv pazarında fiyatların oldukça yükselmesine neden oldu. Aynı zamanda Türkiye’de fiyatların Doların büyük artışı nedeniyle yükselmesi, enflasyonun daha da hız kazanması nedeniyle otomobil fiyatlarında ülkemizde ayrıca bir artış söz konusu ve bu artıştan Volkswagen’in araçlarının da payını aldığını söyleyebiliriz.

Bundan birkaç yıl öncesinde 100.000 TL’ye sıfır araç almak mümkünken günümüzde en az dört beş kat daha fazla ödeme yapmak gerekiyor. Şu an Volkswagen Polo otomobilleri için de aynı şeyin olduğu aşikar. Peki Polo araçlarının yeni fiyatları ne kadar?

Polo otomobilleri Impression, Life ve Style olmak üzere üç farklı donanım seçeneği ile öne çıkmaktadır. Impression giriş segment model olarak bilinmektedir ve içerisinde Start / Stop, yorgunluk tespit, hız sınırlama gibi özellikler yer almaktadır. Bu paket diğer paketlerde olan kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, görsel park desteği, geri görüş kamerası, hız sabitleme gibi özelliklerden yoksundur.

Polo’nun Güncel Fiyatları

Volkswagen Polo’nun 1.0 80 PS Manuel Impression sürümünün fiyatı ₺475,400.00 olarak belirlenmiş durumda olup, Polo 1.0 TSI 95 PS Manuel Life modeli ₺560,000.00 , Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Life modeli ₺639,800.00 ve Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Style sürümü ₺738,300.00 ‘den satılıyor.

(Visited 6 times, 1 visits today)