Bu yazımızda PUBG Mobile benzeri oyun oynamak isteyen oyuncuların yararlanabileceği 3 mobil oyundan bahsediyoruz. İşte PUBG Mobile oyuncularının alternatif olarak değerlendirebileceği 3 mobil oyun…

Mobil oyun sektörü her geçen gün daha da büyümekte ve bu alana pek çok yeni iddialı oyun dahil olmakta. Mobil oyun sektöründe günümüzde en fazla sevilen oyunlardan birisi de PUBG Mobile olup, yapımın büyük bir oyuncu kitlesine sahip olduğu biliniyor. Peki PUBG Mobile oyununa alternatif olabilecek nitelikteki mobil video oyunları nelerdir? Yeni içeriğimizde bunlara sizler için değinmek istedik.

PUBG Mobile alternatifi 3 mobil oyun :

Call of Duty : Mobile

En iyi savaş oyunu serilerinden biri olarak kabul edilen Call of Duty serisinin mobil versiyonu olan Call of Duty : Mobile içerisinde battle royale modu yer almakta olup, 100 oyunculu bir battle royale modu da dahil çeşitli PvP modlarına da sahiptir. İçerisinde çok sayıda karakter ve envai çeşit silah bulunmakta olan oyunda aynı zamanda özelleştirme yapabileceğiniz çeşitli imkanlar sunuluyor.

Fortnite

Mobil cihazlarda en iyi oyunlardan biri olarak kabul edile Fortnite, battle royale akımı konusunda son derece başarılıdır. Fortnite yapımı sahip olduğu inşa mekaniliği ile de oyuncularının dikkatini çekmektedir. Konsol ve PC platformlarındaki sürümlerde bulunan skin ve görünüşlerinizi mobilde kullanabildiğiniz oyun, konsol ve PC sürümü arasında senkronizasyon yapmanıza da imkan tanımasıyla da öne çıkıyor..

Creative Destruction

Tarz olarak Fortinte yapımına çok benzeyen ve adeta onun klonu olarak görülen bir oyun olsada sahip olduğu ögelerle genel olarak oyuncuların heyecan duyduğu ve klasik bir battle royale oyununa ek olarak bir şeyler üretme imkanı bulduğu bir seçenek olarak öne çıkıyor. Oyunda diğer yapımlarda olduğu gibi sona kalan kişi olmaya çalışmaktasınız.

(Visited 11 times, 1 visits today)