Popüler video oyunlarından PUBG Mobile için büyük çaplı bir yazılım güncellemesi yayımlandı. Söz konusu güncelleme oyuna yeni özellikler dahil ediyor.

Oyuncuların en sevdiği video oyunlarından biri olan PUBG için mobil sürüm olarak PUBG Mobile sunulmuştu. Söz konusu oyun akıllı telefonlarda hali hazırda en çok oynanan oyunlardan biri olarak kabul edilmektedir.

PUBG Mobile için zaman zaman güncellemeler yayımlanmakta olup bu sefer de Pubg Mobile 2.2 sürümü çıkmış durumda. Çıkan yeni güncelleme oyuna ne gibi yeni özellikler dahil ediyor?

PUBG Mobile 2.2 ile Gelen Farklılıklar

Yeni sürümlere beraber oyunculara keşif ve savaş sistemi için yeni bir harita sunulmakta. Gelen güncellemeyle beraber Nusa haritasında tropik bölgeleri keşfetmek mümkün olup, güncellenen Erangel haritasıyla yeni yerler arasında savaşabileceksiniz. Oyuncular Döngü 3 Sezon 8 ile Royale Pass Ay 15’in parçası olup çeşitli yeni kozmetik ürünlerin kilidini açıp kullanabilecek.

Nusa üzerinden erken elenen oyuncuların hayatta kalan takım arkadaşları var ise maça yeniden katılmalarına imkan tanıyacak süper çağı mekaniği de kullanılabilecek olup, tek başına oynayan oyuncular ise otomatik olarak yeniden doğabilecek.

Güncellemeyle oyuna Erangel’e çiftlik bölgesinin güneybatısında ve Sosnovka Askeri Üssü’nün güneyinde iki liman dahil edilmekte. Güncelleme ile Feribot İskelesi’nde görsel değişiklikler de sunulmakta.

Ön cephe modunu da oyuna dahil eden güncelleme, bu oyun modu ile oyunculara yeni bir deneyim sunuyor. Ön cephe modu ile oyunculara Livik, Nusa ve Erangel’de yeni yetenekler ile daha hızlı çatışma, daha sık düşmanla karşılaşma gibi imkanlar taktim ediyor. Bunun yanında oyunculara harita geçişi için daha fazla seçenek sunulmakta ve çeşitli yetenekler doğru kullanıldığında silahlı çatışmaların dinamiklerinde değişiklikler gözlemlenmekte. Bu bağlamda oyuncuların yeni sürüme bir göz atmasını tavsiye ediyoruz.

(Visited 3 times, 1 visits today)