Nubia markasının oyuncular için geliştirilen Red Magic 7 Translucent Edition modeli, sahip olduğu tasarım çizgisiyle dikkatleri üzerine çekebilir.

Akıllı telefon üreticilerinden Nubia, Red Magic 7 Translucent Edition modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre cihaz özellikle şeffaf tasarım yapısı ile dikkat çekecek.

Red Magic 7 modeli 17 Şubat günü piyasaya sürülecek olup, Red Magic 7 modeli kendi içerisinde iki versiyona ayrılacak. Bunlar ana versiyon ve Pro versiyon olup, aynı zamanda bir varyant ile daha gelmesi yani üç ana varyanta sahip olması gündemde. Gelen bilgilere göre Red Magic 7 Translucent Edition isimli, şeffaf tasarım yapısına sahip olan bir ürün de piyasaya sürülecek.

Red Magic 7 Translucent Edition modeli TENAA sertifikasında gözükmüş olup, cihazın arkasında üç kamera sensörü dikey kamera platformuna konumlandırılacak. Cihazın her iki tarafında da şeffaf kısımlar görülecek.

Red Magic 7 Translucent Edition sürümünün 165W hızlı şarj yerine 135W hızlı şarj ile gelmesi, bataryasının ise 5000 mAh olması beklenirken, ürün sahip olduğu şarj gücü ile 10 dakikadan az bir süre içerisinde tamamen şarj olabilecek.

Red Magic 7 Translucent Edition cihazı Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip olacak olup, 18 GB’a kadar RAM destekleyecek. Çeşitli optimizasyonlar ile yüksek bir performans sunması beklenen model, ısı dağılımı konusunda da iddialı olacak.

Red Magic 7 Translucent Edition modelinde yerleşik bir turbo soğutma fanı kullanılacak olup, aktif soğutma fanı 20.000 RPM çalışacak. Bunun yanında ürün geniş bir ısı yayma alanı ıslatma plakası sunacak olup, böylece yoğun performans gerektiren video oyunlarını çalıştırırken de serin olabilecek. Ürün iddialı bir tasarım yapısıyla kendisini gösterecek. Cihaza ilişkin daha fazla detayın önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

(Visited 20 times, 1 visits today)