Günümüzde emlak işleri için kullanılabilmekte olan internet sitelerinin sayısı artıyor ve Trendyol da kendi bünyesinde Trendyol Emlak isimli platformunu aktif hale getirdi ve ilanlara yer vermeye başlandı.

Günümüzde ev arayan insanlar ev ilanları sitelerine sıklıkla göz atıyor. Bununla ilgili de en çok kullanılan internet sitesinin sarı site olarak da bilinen Sahibinden olduğu biliniyor. Ancak son zamanlarda bu platforma rakip sayısı artıyor ve şimdi de oldukça iddialı platformlardan biri olan Trendyol da emlak alanına katılmış durumda.
Trendyol Emlak ismiyle sunulan platform, ev ilanlarını listelemeye başladı. Aslında kendisini Mart ayında sessiz sedasız bir şekilde belli eden Trendyol Emlak, artık resmen kullanıma açıldı. Trendyol Emlak platform aracılığıyla kullanıcılar ev ilanı verebilecek ve aynı zamanda mevcut ev ilanlarını görüntüleyerek sahipleriyle iletişime geçebilecek.

Başvuru yapmanız gerekiyor

Platformun şu an emlakçılar için aktif olduğunu, ev arayanlar için aktif hale gelmediğini belirtelim. Emlak işleriyle ilgileniyor iseniz başvuru yapabilirsiniz. İlk olarak başvuru sayfasına ulaşmanız, ardından sizden istenen bilgileri girerek devam etmeniz, sonra da cep telefonu doğrulaması yapmanız gerekiyor.

Trendyol emlak paketlerini kullanabilmek için ücret ödemek de gerekiyor:

Trendyol Emlak üzerinde başlangıç fiyatı Aylık 199 TL olup, 50 ilan sayısı hakkı, ilan başına 50 fotoğraf sayısı hakkı, ilan başına 1 video sayısı hakkı sunuyor. Lansmana özel olarak ilk ayı ücretsiz olan paketi satın alarak Trendyol Emlak üzerinde profesyonel bi şekilde emlak işleri yapabilirsiniz. Ancak asıl profesyonel paketin doğrudan “Profesyonel Paket” ismiyle pazarlandığını belirtelim. Söz konusu pakette ilan sayısı 100’e çıkıyor ve ilan başına 50 fotoğraf ve 12 kullanıcı hakkınız bulunuyor. İlan başına video sayısı da yine 1 ile sınırlandırılmış olup, fiyatı 299 TL / ay olarak belirlenmiş durumda. Bu paket de yine lansmana özel olarak ilk ay ücretsiz sunuluyor.

(Visited 9 times, 1 visits today)