OnePlus markası akıllı telefon alanındaki çalışmalarına tam gaz devam etmekte olup, şimdi de 10T isimli akıllı telefonu piyasaya sürmek için hazırlanmakta ve telefonun özellikleri ve fiyatı belirlenmiş durumda. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon pazarındaki payını her geçen gün daha da büyütmeyi başaran OnePlus, 10T akıllı telefonuna ilişkin olarak çalışmalarına devam etmekte olup, cihazın sahip olduğu teknik özellikler ve fiyatı belirlenmiş vaziyette.

OnePlus 10T akıllı telefonu için tanıtımın Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilmesi beklenirken telefona ilişkin olarak detaylar nihayet ortaya çıktı. Buna göre ürün 6.7 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. 120 Hz tarama hızı bulunan akıllı telefonun ekranı AMOLED yapısına sahip. Bu ürün Pro modelden farklı olarak düz bir yapıda. Yani ekran konusunda belirgin bir farkının bulunduğunu söylemek mümkün.

Batarya özellikleri ve diğer özellikler

OnePlus 10T akıllı telefonunun 8 GB RAM’i, 128 GB dahili depolama alanı, 12 GB RAM’i + 256 GB dahili depolama alanı bulunuyor. 150 Watt hızlı şarj desteği bulunan akıllı telefon, yeşil ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. Akıllı telefonda yazılımsal olarak Android 12 işletim sistemi bulunmaktadır ve OxygenOS 12 arayüzü kullanılmaktadır.

Akıllı telefonda yonga seti olarak Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci yer almaktadır. Cihaz kamera tarafında ise birden fazla lens ile geliyor. Telefonun arka kamera platformu üçlü yapıdadır. Birinci kamera 50 MP ana lense sahiptir. İkinci lensin 16 MP ultra geniş açısı bulunmakta, üçüncü lensin ise 2 MP makro kamerası bulunmaktadır. Telefonun ön yüzünde ise 32 MP selfie kamerası bulunmaktadır. Cihazın çıkışına artık çok az bir zaman kalmış durumda ve pazarda nasıl bir satış performansı ortaya koyacağı büyük merak konusu.

(Visited 9 times, 1 visits today)