Genelde video oyunlarının çıkış tarihlerinin ertelenmesi durumuna alışkınız ancak Scorn oyununda aksine çıkış tarihi erkene alındı. İşte habere dair ayrıntılar…

Korku oyunu Scorn’un yakın zamanda resmen piyasaya sürülmesi bekleniyor. Korku ve macera türündeki video oyununu oyuncular heyecanla bekliyorlar.

Normal çıkış tarihi 21 Ekim olarak bilinen Scorn video oyunu ile ilgili olarak geliştirici EBB Software tarafından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada oyuncuları sevindirecek bir karar verildi zira oyunun çıkış tarihi gözle görülür seviyede erkene alındı.

Yeni çıkış tarihi 14 Ekim

Geliştirici tarafından yapılan açıklamaya göre Scorn video oyununun yeni çıkış tarihi 14 Ekim oldu. Böylece oyuncular iki haftalık bir süre sonra yeni video oyununu resmen oynamaya başlayabilecek.

 

Oyuncuların heyecanla beklediği video oyununun beklentilere değecek bir yapım olup olmayacağı merak konusu olup, bu zamana kadar video oyunlarının sıklıkla ertelendiğine ilişkin olarak haberler yaptık ve böyle bir haberin gelmesi bizim için de şaşırtıcı oldu. Oyuncuların oyuna erkenden erişebilecek olması durumu geliştiricinin oyunu yayınlamak adına gerçekten de hazır olduğunu ortaya koyuyor. Alınan radikal karar tüm eksikliklerin giderildiğini gösterirken optimizasyon konusunda da başarılı bir oyun olduğu yönünde hem fikir olmamızı sağlıyor. Aksi taktirde geliştirici oyunu olabildiği kadar geç bir tarihe ertelerdi. İşlerin şirket için yolunda olması oyunun korku oyunu kategorisinde ses getirecek kadar iyi olduğu konusunda görüş birliğine varılmasını bağlıyor.

Scorn nasıl bir oyun?

Artık tabiri caizse eli kulağında olan Scorn oyunu bulmacalarla bezeli olan ve birbirinden rahatsız edici bölgelere sahip olan bir video oyunu olacak. Oyunda bilinmeyen düşmanlarla karşılaşacaksınız ve onlarla başa çıkmak için uygulayabileceğiniz en iyi taktik kaçmak olacak. Yani oyun içerisinde savaşmak için teçhizatınız olacak ancak son derece kısıtlı olacak ve gücünüzün de bir sınırı olacağından bazen kaçmanız gerekecek.

(Visited 8 times, 1 visits today)