Son zamanlarda hamleleriyle dikkat çekmeyi başaran Infinix markasının Note 12i 2022 isimli akıllı telefon modeli Endonezya pazarında kendisini gösterdi. Cihaz uygun fiyat etiketiyle öne çıkıyor. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Akıllı telefon alanından son zamanlarda simini sıklıkla duymaya başladığımız Infinix markası özellikle bütçe dostu akıllı telefonlar piyasaya sürerek pazardaki iddiasını artırarak daha popüler bir hale gelmek istiyor. Bu anlamda yoğun bir çalışma yapan Infinix, Note 12i 2022 modeliyle karşımıza çıktı.

Note 12i 2022 Özellikleri

Yeni Note 12i 2022 modelinin özelliklerine baktığımız zaman cihazın 6.7 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde 60 Hz ekranının ön plana çıktığını söyleyebiliriz. AMOLED yapıda ekranı bulunmakta olan ürün kutudan Android 12 işletim sistemi ve XOS 10.6 arayüzü ile çıkmaktadır.

Cihazda RAM seçeneklerine baktığımız zaman 4 GB ve 6 GB olarak iki fraklı bellek seçeneğinin olduğunu görmekteyiz. Depolama alanı tarafında ise 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki fraklı seçenek sunmakta  olan akıllı telefon yonga seti olarak ise Helio G85 işlemcisinden güç almaktadır.

Cihazın 50 Megapiksel ana sensöre sahip olan kamerası vardır. Bu kameraya derinlik ve AI kamera lensleri eşlik etmektedir. Cihazın böylece üçlü arka kamerası bulunmaktadır. Ön kısmında yer alan kamera ise 8 Megapiksel çözünürlüğündedir . Telefonun ön kısmında bir adet kamera vardır. Telefon yana monte parmak izi tarayıcısı kullanmaktadır. Telefonun 5000 mAh büyüklüğünde bataryası bulunmakta olup söz konusu batarya 33 Watt hızlı şarj desteği sunmaktadır.

Note 12i 2022 fiyatı ne kadar?

Cihazın fiyatının son derece iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü ürünün fiyatı yalnızca 150 Dolar olarak açıklanmış durumda. Cihazın fiyat performans ürünlerinden biri olduğu aşikar olup, nasıl bir satış performansı ortaya koyacağı hususu ise ayrıca merak edilmektedir.

(Visited 7 times, 1 visits today)