Infinix Note 12 Turbo akıllı telefonuna ilişkin olarak resmen tanıtım yapıldı. Cihaz 200 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. İşte habere dair ayrıntılar…

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinin son yıllarda akıllı telefon pazarını adeta domine eder hale geldiği bilinmekte olup, Infinix markası da ülkemizde de faaliyet gösteren Çin merkezli üreticilerden biri ve çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Bir süredir konuşulan Infinix Note 12 Turbo modeli, Infinix tarafından uygun fiyatlı seçeneklerden biri olarak tanıtılmış durumda. Cihaz 200 Dolarlık fiyatıyla gelmekte olup, sahip olduğu teknik özellikler de detaylı olarak belli oldu.

Infinix Note 12 Turbo’da bulunan özellikler :

Infinix Note 12 Turbo akıllı telefonunun 6.7 inç büyüklüğü ve 2400 x 1080p çözünürlüğü bulunmakta olan 60 HZ tazeleme hızına sahip LCD AMOLED ekranı bulunuyor. Cihazda 60 Hz tazeleme hızının bulunması bir dezavantaj olabilir çünkü bu telefonun seviyesinde olup yeni duyurulan pek çok modelde artık 90 hz tazeleme hızı görüyoruz.

Telefonun 512 GB’a kadar harici depolama alanı desteği sunmakta olan 128 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM’i bulunuyor. Yazılım olarak Android 12 işletim sistemi kullanmakta olan akıllı telefon 33W hızlı şarj destekli 5000 mAh kapasiteli batarya sunmakta. Telefonun arka bölümünde f1.6 diyafram açıklığı yer almakta olan 50 MP ana kamera bulunuyor ve ona 2 MP derinlik sensörü ile AI lens eşlik ediyor. Cihazın ön yüzünde ise LED flaş desteği bulunan 16 MP selfie kamerası mevcut.

Yonga seti olarak MediaTek Helio G96’dan güç almakta olan Note 12 Turbo modeli, grafik birimi olarak Mali G57 MC2 kullanıyor. Telefonun pazarda nasıl bir satış performansı sergileyeceği merak ediliyor. Habere ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

(Visited 31 times, 1 visits today)