Akıllı telefon üreticilerinden Infinix, yeni akıllı telefon modelinin tanıtımını Türkiye’de gerçekletşirdi. Bu bağlamda Infinix Note 12 VIP tanıtımını yaptı.

Teknoloji şirketlerinden Infinix akıllı telefon alanında yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmekte olup, Note 12 serisine yönelik olarak tanıtımını Türkiye’de yapmasıyla öne çıktı. Yeni akıllı telefon 100W üzerini hızlı şarj desteği sunmasıyla taktir toplamakta. İşte telefona ilişkin olarak tüm detaylar..

Yeni Note 12 VIP modelinin ekran özelliklerinden başlayacak olursak: Cihazda AMOLED panel yapısına sahip olan 6.7 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüklü ekran bulunmaktadır. Cihazın ekranı 120 Hz tazeleme hızı sunmaktadır. Bataryası 800 şarj döngüsünden sonra kapasitesinin %85’ini korumakta olan akıllı telefonda 4500 mAh büyüklüğünde batarya yer almaktadır. Cihaz 103 koruma özelliği ile korunmaktadır. Cihaz 100W üzeri hızlı şarj desteği sunmasıyla öne çıkmakta olup böylece kullanıcılar telefonu çok hızlı bir şekilde şarj edebiliyor.

Cihaz şarj konusunda sadece 17 dakika içerisinde %0’dan %100’e ulaşabiliyor. 10 dakikalık hızlı şarj ile 5 saat boyunca YouTube videosu izlemek ve 6 saat kadar oyun oynamak mümkün hale geliyor. Elbette bunların şirketin kendisi tarafından açıklanan rakamlar olduğunu belirtmek gerekiyor.

Kamera tarafında 108 MP sensörü sahip olan ana kamerası bulunan modelin bu kamerasına 13 MP ultra geniş açılı kamera eşlik etmektedir. Note 12 serisini (Note 12 VIP ve Note 12 G96) Türkiye pazarında da tanıtan ve satışa sunan Infinix’in yeni cihazı ile büyük bir başarı hedeflediği biliniyor.

Akıllı telefonda Helio G96 güçlü oyun işlemcisine yer veriliyor. Böylece son çıkan oyunları herhangi bir takılma problemi olmadan oynayabiliyorsunuz. RAM olarak 8 GB + 5 GB bellek sunmakta olan akıllı telefonda 7.89 mm ultra şık tasarıma yer veriliyor. Cihazın Türkiye fiyatının ise 13000 TL olarak belirlendiğini belirtelim. Ürünün yurt dışı fiyatı ise 300 Dolar olup ülkemizde kurun da üzerinde bir fiyatlandırması olduğu söylenebilir.

(Visited 5 times, 1 visits today)