Need for Speed oyununun Twitter resmi hesabı adeta oyuncularla tartıştı. Hakaret söylemleri ayrıca dikkat çekti. İşte detaylar…

Video oyunu dünyasında en sevilen yarış oyunu serilerinden biri olarak bilinen Need for Speed günümüzde oyuncular tarafından ilgiyle oynansada son çıkan oyunlarının eskisi kadar büyük bir beğeni kazanmadığı biliniyor.

Hemen hemen her oyunun olduğu gibi Need for Speed oyununun da resmi Twitter hesabı bulunuyor ve Need for Speed resmi Twitter hesabı üzerinden oyuncularla yapılan tartışma özellikle dikkat çekti. Need for Speed resmi Twitter üzerinden oyuncularla kavga edilirken özellikle “Ağla ya da satın al, umrumda değil, milk shake beyinli” gibi hakaretlerin bizzat Need for Speed oyununun resmi Twitter hesabı tarafından yazılmış olması dikkat çekti.

Yeni Need for Speed Unbound ile ilgili olarak oyuncuların Twitter üzerinden yaptığı geri dönmeye sinirlenen Need for Speed resmi Twitter hesabı yetkilisi , 2 Aralık günü çıkış yapacak olan oyunun ön satış süreciyle ilgili gelen tepkilere karış ateş püskürdü.

“Siz istediniz biz dinledik.” şeklinde paylaşım yapan Need for Speed hesabı yetkilisine gelen “Bir dakika – biz ne istedik ve siz tam olarak neyi dinlediniz? 3 günlük erken erişim için daha fazla para ödemek mi?” yazısına “Oynanış videosu…? 3 günlük erken erişim hep vardı, okumak önemlidir.” Şeklinde cevap verdi ve ardından tartışmaya giren takipçilerine “Milkshake beyinli” , “Ağla ya da normal fiyattan al, umrumda değil.” gibi ifadeler kullandı ve bu ifadesiyle ilgili olarak kendisin eleştiren bir kişiye de cevap olarak yazdığı mesajı okumadığını ifade eden “Bunları hiç okuyamayacağım, başına gelenler için üzgünüm veya tebrikler.” İfadelerini kullandı ve büyük tepki çekti. Konuyla ilgili olarak nasıl bir sürecin söz konusu olacağı merak ediliyor.

(Visited 10 times, 1 visits today)