Dedektiflik temalı, oyun dünyasının köklü yapımlarından olan Sherlock Holmes serisine yönelik olarak büyük bir indirim fırsatı sunulmuş durumda. Sherlock Holmes oyunları bir hayli cazip bir hale geldi. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Steam üzerinde Sherlock Holmes serisiyle ilgili olarak oyuncuların iştahını kabartacak bir gelişme meydana gelmiş durumda. Sherlock Holmes Collection isimli koleksiyon paketi Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. Normal fiyatı 399,00 TL olan koleksiyon paketi için %80 oranında indirim uygulandı.  Böylece paketin yeni fiyatı sadece 79,80 TL oldu. Paketin içerisinde 6 farklı Sherlock Holmes içeriği bulunmakta olup, bu bağlamda paketin oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

Sherlock Holmes Chapter One’da %65 indirim var!

Diğer Sherlock Holmes içeriklerinde de indirimler bulunmakta olup, mesela sevilen yapım Sherlock Holmes Chapter One’da oyunculara yönelik olarak %65 oranında büyük bir indirim sunulmuş durumda. Böylece normal fiyatı 499,00 TL iken uygulanan indirimle beraber 174,65 TL’ye düşmektedir. Oyuncu olarak yetişkinliğe geçiş aşamasındaki Sherlock karakterini kontrol ediyor, itibar elde etmeye çalışıyorsunuz. Bir efsane haline gelmeden önceki halini gözler önüne sermekte olan yapımda ipuçlarını takip edecek, kılık değiştirecek, şehirleri keşfedecek ve dedektiflik yapacaksınız. Oyun içerisinde araştırmalarınız bulunduğunuz yerdeki halkın yabancıları dışlaması nedeniyle daha da zordur ve politik yozlaşma ile suçlar tavan yapmış durumdadır. Bu yüzden oyuncuları zorlu bir deneyim beklemektedir.

Uygulanan kampanya fırsatı 13 Mart akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, oyuncular ilgili tarihe kadar Sherlock Holmes oyunlarını avantajlı fiyatlardan satın alma imkanına sahiptir. Fırsattan yararlanabilmek için ilk etapta Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bunun niçin de Steam uygulamasını kendi resmi internet sitesi aracılığıyla bilgisayarınıza indirip ardından üyelik oluşturabilir ve sonrasında Steam mağaza bölümünden oyunu indirip yükleyebilir ve Sherlock Holmes eğlencesini yaşamaya başlayabilirsiniz.

(Visited 11 times, 1 visits today)