Steam platformunda sevilen video oyunlarından biri olan Subnautica için büyük bir indirim fırsatı sunuldu. Seri kısa süreliğine 61,64 TL’ye indi. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Popüler video oyunlarından Subnautica yeni bir indirimle oyuncuların karşısına çıktı. Steam üzerinde Subnautica oyunları ve ek içerikleri için büyük bir indirim uygulandı. Subnautica , Subnautica : Below Zero oyunlarının yanı sıra aynı zamanda oyunların müzik paketlerinin sunulduğu kapsamlı paketin normal fiyatı 137,00 TL iken aldığı %55 indirimle beraber fiyatı 61,64 TL oldu.

Subnautica oyunlarını deneyimleyebileceğiniz yeni macera kapsamında Subnautica, Subnatuica : Below zero video oyunlarını oynayabilirsiniz. Bir hayatta kalma ve keşif yoluculuğa çıkabileceğiniz video oyununda orjinal müzikleri dinleyerek keyifli bir macera yaşayabilirsiniz.

Uygulanan indirim Steam platformunda geçerli olup, indirimden faydalanmak isteyen oyuncular Subnautica Steam sayfasına girerek Sepete Ekle butonuna tıklayıp satın alma adımlarını tamamlayarak oyunu kütüphanelerine dahil edebilirler.

Subnautica, oyunculara merak ve tehlikelerle dolu bir sualtı dünyası sunuyor. Oyunda bir gezegende tek başınıza mahsur kalıyorsunuz çünkü uzay geminiz bir gezegene indiği sırada saldırıya uğruyor. Ardından hayatta kalabilmek için beslenmeniz, su ihtiyacınızı gidermeniz gerekiyor ve bunun için balıkları, bitkileri elde etmelisiniz. Yabancı bir gezegende sizleri pek çok farklı tür karşılıyor.

Büyük bir gizeme sahip olan gezegende sırları çözmek adına da uğraşıyorsunuz. Zaman içerisinde hayatta kalmayı öğrenmenizin yanı sıra aynı zamanda gezegenden nasıl kurtulacağınızın planlarını yapmaya başlıyorsunuz.

Subnautica : Below Zero ise Subnautica’yı bir seri haline getiren oyun olarak öne çıkıyor. İlk çıkan Subnautica oyunundan iki yıl sonra geçmekte olan oyunda gerçeği ortaya çıkarmak için Planet 4546B’ye dönüyorsunuz ve yaşam alanları oluşturup avcılık ve üretim yaparak hayatta kalarak araştırmalarda bulunuyorsunuz. Bu maceralar sırasında sizi saldırgan olan ve saldırgan olmayan pek çok yaratık bekliyor olacak.

(Visited 17 times, 1 visits today)