Bu içeriğimizde TikTok jeton alma hususuna değiniyor, bu konuyla ilgili olarak bilgiler veriyoruz. İşte jeton alma adımlarına ilişkin bilinmesi gerekenler…

TikTok platformu günümüzde pek çok kişinin çoğunlukla eğlence açısından uğrak noktası olup, 2015 yılından beri aktif durumdadır ve özellikle son yıllarda popülerliğinin hat safhada olduğu bilinmekte olan bir husustur.

Canlı yayınlarda bağış alabilmeye imkan tanımakta olan TikTok bu sayede gelirlerinizi artırmanızı sağlayabilmektedir. TikTok, yayıncılara jeton bağışı alıp para kazanma imkanı sağlamakta olup, jetonlar gerçek paraya dönüştürülebilmektedir. TikTok platformu aracı olarak jetonların belirli bir kısmını kendisi almaktadır. Kesinti olmayan kısmını ise yayıncıya aktarır.

TikTok Jeton Yükleme Adımları:

Jeton yüklemesi yapabilmek için ilk olarak TikTok uygulamasını açınız ve hesabınıza giriş yapınız. Hesabınıza girmenizin ardından herhangi bir canlı yayını görüntüleyiniz ve açılmış olan canlı yayın içerisinde hediye kutucuğu seçeneğine geliniz. Karşınıza TikTok jetonları çıkacak olup satın almak istediğiniz jetonun seçimini yapınız ve Yükle seçeneğini seçiniz. Ödemesini gerçekleştirerek işleminizi tamamlayınız.

Bilgisayardan jeton yükleme adımları:

PC’den TikTok jeton yükleme yapabilmek için ilk olarak TikTok hesabınızı bilgisayarınızdan çalıştırınız ve ardından jeton satın alma sayfasına gidiniz. Karşınıza jetonlar çıkacak olup satın almak istediğiniz jetonun seçimini yaparak Şimdi Satın Al butonuna tıklayarak devam ediniz. Ardından ödeminizi gerçekleştirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

TitkTok platformunda şu an bir satın alma ile en fazla 2.5 milyon jeton alınabilmektedir. TikTok üzerinde canlı yayın özelliğinin yaygın hale gelmesini sağlayan temel unsur da jeton sistemidir. Ancak jeton almak isteyenlerin en az 18 yaşında olması gerektiğini de belirtmek gerekmektedir. 18 yaşın altında olan kişilerin TikTok platformunda jeton satın alması ve bunun yanında bağışta bulunması yasaklanmıştır. Konuyla ilgili olarak hemen aşağıdaki yorum kısmından görüşlerinizi iletebilirsiniz.

(Visited 12 times, 1 visits today)