Age of Empires serisiyle ilgili olarak büyük bir indirim kendisini gösterdi. Age of Empires 2 Definitive Edition büyük bir indirim aldı.

Meşhur strateji oyunu serilerinden Age of Empires günümüzde de popülerliğini korumakta olan bir seri olup, serinin en sevilen oyunlarının başında Age of Empires II gelmektedir. Söz konusu oyunun zaman içerisinde Age of Empires 2 Definitive Edition isimli yenilenmiş bir versiyonu piyasaya sürülmüştü.

Age of Empires 2 Definitive Edition, Ultra HD grafiklere sahip olan bir versiyon olup aynı zamanda tamamen yenilenen oyun müziklerine sahiptir. 20. Yıl dönümünü kutlamak için sunulan Age of Empires 2 Definitive Edition paketinde dört yeni medeniyet, üç yeni sefer bulunmakta olup aynı zamanda The Last Khans modu da bulunmaktadır.

Etkinlikler, güncellemeler , ilave içerikler ile sonsuz bir Age of Empires 2 deneyimi yaşamak için tercih edebileceğiniz Age of Empires 2 Definitive Edition modları toplam 200 saatten fazla oynanış sunuyor. 1000 yıllık insanlık tarihiyle beraber gelişmiş bir deneyim sunan oyunda 35 farklı medeniyetin bulunduğunu da belirtmek gerekiyor.

Büyük bir indirime girdi

Age of Empires 2 Definitive Edition fiyatı Steam üzerinde indirime girdi. Normal fiyatı 56,25 TL olan oyun %60 oranında indirim aldı. Böylece yeni fiyatı 22,50 TL oldu. Uygulanan bu indirimle beraber oyunun çok daha cazip bir hale gelmiş olduğunu söyleyebiliriz. Eğer şu sıralar iyi bir strateji oyunu oynama niyetiniz var ise Age of Empires 2 Definitive Edition indiriminin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun sistem gereksinimlerinin de gayet makul olduğunu ve eski giriş segment sistemlerle de çalıştırabileceğinizi belirtelim.

 Age of Empires 2 Definitive Edition Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64×2 5600+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 420 veya ATI™ Radeon™ HD 6850 veya Intel® HD Graphics 4000
(Visited 4 times, 1 visits today)