Sevilen video oyunu serilerinden biri olan Assassin’s Creed için yeni bir indirim dönemi kendisini gösterdi. Bu kapsamda Assassin’s Creed Bundle paketinde büyük bir indirim meydana geldi. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Video oyunu dünyasında bazı seriler vardır ki her yeni oyunu piyasaya sürüldüğünde büyük bir ilgi görmeye devam eder. İşte Assassin’s Creed serisi, on yılı aşkın süredir var olmasına rağmen büyük tutkuyla oynanan, takip edilen serilerden biri oldu. Bir jenerasyonun severek oynadığı video oyunu serisi için bu zamana kadar sayısız oyun piyasaya sürüldü ve şimdi o oyunların içerisinde yar aldığı Assassin’s Creed Bundle isimli paket büyük bir indirime girdi.

Assassin’s Creed Bundle fiyatı 451,62 TL’ye düştü

İçerisinde Assassin’s Creed’in son oyunu olan AC Valhalla hariç diğer oyunları barındırmakta olan Assassin’s Creed Bundle, Steam üzerinde uygulanan son zamlardan sonra 1.545,97 TL fiyat etiketiyle satılıyordu. Paket için uygulanan %71 oranındaki büyük indirimle beraber paketin yeni fiyatı sadece 451,62 TL oldu. İçerisinde neredeyse tüm AC oyunlarını barındırdığı ve son zamlar düşünüldüğünde paketin gerçekten de gayet makul bir seviyeye inmiş olduğunu söyleyebiliriz.

Assassin’s Creed Hakkında

Steam üzerinde en çok satan video oyunu serilerinden biri olarak bilinmekte olan Assassin’s Creed; Altair, Ezio , Edward Kenway ve daha pek çok farklı suikastçi karakterini içerisinde barındıran bir oyun. Serinin ilk oyununda Altair’i kontrol etmektesiniz ve bir suikastçi örgütünde yer almaktasınız. Söz konusu suikast örgütünüzün verdiği görevleri yerine getiriyorsunuz ve bunu nasıl yapacağınız size kalmış. Dilerseniz gizlilik içerisinde, dilerseniz de katliam yaparak ilerleyebildiğiniz oyunda etkileyici RPG ve açık dünya ögeleri bulunmaktadır. AC serisi grafiksel olarak da her daim zamanın en iyi oyunlarından biri olmuştur.

(Visited 6 times, 1 visits today)