Teknoloji şirketlerinden NVIDIA’ya ait oyun servisi GeForce Now platformunda yeni oyunlar aktif hale geldi. Bulut platformuna 7 oyun dahil edildi. İşte habere dair tüm detaylar…

Bulut servisleri son yıllarda oyun dünyasında da yaygın olarak kendisini göstermekte. Bu kapsamda GeForce Now platformuna da yeni oyunlar dahil olmakta ve gelen bilgilere göre platforma 7 yeni oyun eklendi.

NVIDIA geçtiğimiz yıldan beri Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Mac, iOS, PC ve tarayıcıdaki uygulamaları üyeler artık doğrudan kendi seçmiş oldukları dijital mağazaya bağlamak için AL düğmesine tıklayabiliyor ve böylece hızlıca satın almaya ve ücretsiz eriyim sağlamaya devam ediyorlar. Bulut akışı ile oyun indirmelerini beklemek durumunda kalmadan yeni oyunlara kısa sürede başlanabilmekte olup, platform her geçen gün daha çok geliştirilerek daha iddialı bir hale getiriliyor. Platform üzerindeki oyun sayısı da her geçen gün artıyor ve böylece GeForce Now platformu oyuncular için daha büyük bir cazibe merkezi haline geliyor.

GeForce Now Platformuna Yeni Eklenen 7 Oyun:

Eklenen oyunlardan birisi Tyrant’s Blessing olup yapım Epic Games Store ve Steam üzerinde yeni sürüm halinde kendisini gösteriyor. Aynı zamanda Warhammer 40.000 Mechanicus, 11 Ağustos günü Epic Games Store da yer almaya başlamış olan yeni Now oyunu olarak göze çarpıyor. Bunun yanında Infinite Lagrange, GeForce Now platformunda yer alan oyunlardan bir diğeri haline geldi ve oyun hali hazırda Steam üzerinde bulunuyor.

Diğer oyunlar Arcade Paradise, Cult of the Lamb, Rebleverse ve Farthest Frontier olup, Farthest Frontier yapımı Steam üzerinde yeni sürüm olarak yer alırken, Arcade Paradise ve Cult of the Lamb oyunları Steam üzerinde, Rubleverse oyunu da 11 Ağustos’tan beri Epic Games Store üzerinde yer alıyor. GeForce Now oyuncuları artık bu söz konusu oyunları oynama imkanına sahip.

(Visited 13 times, 1 visits today)