Popüler video oyunu serilerinden Assassin’s Creed ile ilgili olarak tarihi bir indirime gidildi. Bu kapsamda Assassin’s Creed Bundle fiyatı oldukça makul seviyelere indi. İşte haberimize dair ayrıntılar…

Video oyunu dünyasında gelmiş geçmiş en iyi oyun serilerinden biri olarak kabul edilen Assassin’s Creed, her ne kadar bazı oyunlarıyla serideki eski tadı verememiş olsada günümüzde tekrar toparlandı ve oldukça iyi oyunlar karşımıza çıkarıyor. Eğer henüz Assassin’s Creed serisine başlayamamış veya başlasa bile çok az AC oyununu oynamış bir oyuncuysanız o halde size Assassin’s Creed Bundle gerekiyor. Bu içerik büyük bir AC paketi olup, içerisinde 12 adet Assassin’s Creed oyununu barındırıyor. Ancak tüm bu AC oyunlarının bulunduğu Bundle içeriğini satın almak için taktir edersiniz ki büyük bir rakam ödemek gerekiyor.

Normal fiyatı 1.618 TL olan Assassin’s Creed Bundle için Steam üzerinde büyük bir indirim gerçekleştirildi. Paket ile ilgili olarak %76 oranında büyük bir indirim uygulandı. Böylece Assassin’s Creed Bundle yeni fiyatı 396,79 TL oldu. Paketin içerisinde son çıkan Assassin’s Creed oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla hariç tüm AC oyunları bulunuyor. Bu bağlamda Bundle içeriğini satın aldığınız zaman önemli bir avantaj elde etmiş oluyorsunuz.

Dilerseniz AC oyunlarını paket halinde değil tekli olarak da indirimli bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Örneğin Assassin’s Creed Odyssey video oyununun fiyatı yüzde 75 oranında büyük indirimle beraber 67,25 TL’ye düşmüş durumda. Öte yandan Assassin’s Creed Origins oyunu da %80 oranında indirimle beraber 53,80 TL’den satılıyor. Uygulanan indirim fırsatı bir süre daha geçerliliğini sürdürecek olup ardından AC oyunları tekrar eski fiyatlarına dönecek. Daha fazla oyun indirimi haberi için bizi takip etmeye devam edin.

(Visited 57 times, 1 visits today)