BIM marketlerine çok sayıda yeni telefon geliyor. BIM’de yeni akıllı telefonlar satışa sunulacak. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Gıda üzerine kurulu perakende satış mağazalarının son zamanlarda pek çok alanda daha hizmet gösterdiğini biliyoruz. Teknolojik ürünler de bunlar arasında yer almakta olup, gerek A101 gerek BIM, ŞOK gibi marketlerde artık sıklıkla teknolojik ürünler, hatta tekneler satıldığını görüyoruz ve bu akım tam gaz devam ediyor.

BIM marketlerine haftaya çok sayıda akıllı telefon dahil olacak. 9 Eylül BİM Aktüel Ürünleri ortaya çıkarken pek çok akıllı telefon modelinin doe satışa sunulacağı öğrenilmiş oldu. Satışa sunulacak olan akıllı telefonlar Alcatel GO1, Oppo A16, Redmi 9C, Redmi 10 2022 modelleri olup, bunun yanında BIM marketlerinde KUBA S15 elektrikli bisikleti de olacak.

Uygun fiyatlı telefon arayan tüketiciler için sunulacak oyan yeni fırsat kapsamında BIM marketlerinden uygun fiyata akıllı telefon satın almak mümkün hale gelecek. Ancak satışlar stoklar ile sınırlı olacak ve stoklar genelde hızlı bir şekilde eriyor.

Redmi 10 2022 Özellikleri

BIM’in satacağı ürünler arasında yer alan Redmi 10 2022 akıllı telefonunda 6.5 inç büyüklüğe sahip olan Full HD+ çözünürlüğünde ekran bulunuyor. Üründe yonga seti olarak Helio G88 kullanırken cihazda 64 GB depolama alanı ile 5000 mAh batarya bulunuyor. RAM olarak 4 GB RAM bulunan akıllı telefonda 8 MP ön kamera mevcut ve arkasında 50 MP ana ve ona eşlik eden 8 + 2 + 2 MP kameralar halinde dörtlü kamera platformu bulunuyor.

Redmi 9C Özellikleri

Redmi’nin 9C telefonunun ekranı HD+ çözünürlük sunuyor. Yonga seti olarak Helio G35 kullanmakta olan akıllı telefonda 64 GB dahili depolama alanı, 3 GB RAM bulunuyor. Arka kamera olarak 13 MP + 2 MP + 2 MP olmak üzere üçlü kamera platformu yer alan üründe 5 MP ön kamera mevcut. Ürünün ekranı 6.5 inç büyüklüğünde.

(Visited 7 times, 1 visits today)