Crysis Remastered ile ilgili olarak Steam üzerinde büyük bir indirim gerçekleştirildi. Oyunun fiyatı %50 oranında büyük indirimle kısa süreliğine 25 TL oldu. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Crytek tarafından sunulan kaliteli birinci şahıs nişancı oyunu Crysis, zaman içerisinde yenilenen versiyon olarak Crysis Remastered ismiyle piyasaya sürülmüştü ve oyuncuların yeni gözdesi haline gelmişti.

Crysis serisinin ilk oyununu grafiksel olarak geliştiren Crytek, bu bağlamda Crysis Remastered oyununu PC oyuncularıyla buluşturmuştu ve oyun 50 TL fiyat etiketiyle satılırken şimdi yeni büyük bir indirim aldı. Uygulanan %50 indirimle beraber oyunun 50 TL olan fiyatı 25 TL’ye indi. Uygulanan indirim 16 Aralık akşamına kadar devam edecek olup bu bağlamda Crysis hayranları şu an Crysis Remastered oyununu oldukça avantajlı fiyatlardan alabilir. Aynı zamanda seriye henüz başlamamış olanlar açısından da bu indirimin büyük bir fırsat olduğunu dile getirmek gerekiyor.

Steam resmi Crysis Remastered sayfası üzerinden edinilebilen oyun, Crysis serisine yeni bir soluk olarak nitelendiriliyor. İndirimden yararlanabilmek için Steam üyeliğinizin bulunması gerektiğini de belirtelim.

Crysis oyununda uzaylı istilacılara karşı büyük bir savaş bulunmakta olup, oyuncular nano zırhını kullanarak uzaylılara ve Kuzey Kore’li askerlere karşı savaşıyor. Oyuncular nano zırhı kullanarak devriye gezen düşmanlara gizlice yaklaşabilir veya güç düzeyini artırarak adeta bir savaş makinesi haline gelebilirler. Nano zırhın oldukça önemli olduğu oyunda aynı zamanda anlık karar verip hızlı hareket edebilmek de başarıya ulaşmak için önemli bir etken.

Oyun içerisinde kapsamlı modüler silah cephanesinden yararlanabilen oyuncular , kendi oynama tarzlarını oyuna yansıtabiliyor. Kendi yollarını belirleyebiliyor ve engelleri yok ederek ilerleyebiliyolar. Aynı zamanda araç kullanma mekaniklerinin de bulunduğu oyun, güçlü grafiklere sahip savaş oyunu oynamak isteyenler için güzel bir olanak sağlıyor.

(Visited 29 times, 1 visits today)