Yeni yazımızda Counter Strike Global Offensive video oyununda ölümsüzlük kodunun ne olduğune değiniyor ve ölümsüzlüğe ilişkin olarak bilgilere yer veriyoruz. İşte tüm detaylar…

CS GO video oyunu, oyun dünyasının önemli yapımlarından biri olarak kabul edilmektedir. Her ne kadar piyasaya sürülüşünün üzerinden uzun zaman geçmiş olsada hala oldukça ilgiyle takip edilen bir yapımdır ve bunda oyun için sürekli olarak güncellemelerin yayınlanıyor olmasının büyük bir etkisinin olduğunu düşünüyoruz.

İki takımın birbirine karşı büyük bir mücadele içerisinde olduğu video oyunu, Counter Strike serisi için sunulan hali hazırdaki son yapım olarak bilinmektedir. Oyun özellikle arkadaşlarınızla beraber oynamak için son derece müsait bir ortam sunmaktadır ve arkadaşlarınızla birlikte daha fazla eğlence yaşayabilmek için oyun içerisinde çeşitli hamlelerde bulunabilirsiniz. Örneğin ölümsüz kodunu kullanmak bu hususta yapılabilecek olan en iyi hamlelerden biri olarak öne çıkmakta ve dikkat çekmektedir.

CS GO oyununda bilinen dokuz resmi oyun modu bulunmakta olup bu modların kendilerine özgü çeşitli özellikleri bulunuyor. Oyunun eşleştirme işlevi ile de oyuncular özel Valve sunucularının yanında benzersiz haritalar ve oyun stillerine sahip olan topluluk tarafından barınılan sunucularda da oynayabiliyorlar.

Ölümsüzlük kodunu aktif hale getirmeden önce ilk olarak konsol aktif değilse aktif hale getiriyorsunuz.

Konsol nasıl aktif edilir?

Konsolu aktif etmek için oyuna girdiğiniz zaman Esc tuşunun altında yer alan tırnak işareti bulunan tuşa tıklayınız ve sonrasında açılan konsol içerisinde kurmuş olduğunuz servera girerek “sv_cheats 1” yazmalısınız. Aksi taiitrde aşağıda vereceğimiz kodu uyguladığınız zaman işe yaramayacaktır.

Ölümsüzlük kodunun aktif edilmesi :

Konsolu bahsettiğimiz gibi aktif hale getirdikten sonra yapmanızı gereken tek şey konsola “god mode” yazmanızdır ve klavyenizden Enter tuşuna basmanızdır. Bus sayede artık oyunu ölümsüz olarak oynayacaksınız ve böylece arkadaşlarınıza sürpriz yaparak onları kandırabileceksiniz.

(Visited 5 times, 1 visits today)