Cyberpunk 2077 video oyunuyla alakalı olarak Steam üzerinde büyük bir indirim fırsatı sunuldu. Oyun %50 indirimli bir şekilde satılmaya başlandı. İşte ayrıntılar…

Daha önce The Witcher serisini geliştirmeyi başaran CD Projekt RED tarafından geliştirilen bir başka video oyunu olan Cyberpunk 2077, geliştirilme aşaması çok uzun sürdüğünden dolayı oyuncuların bazı tepkileriyle karşılaşan bir oyun olmuştu. Aynı zamanda oyun piyasaya sürüldükten sonra geç çıkmasına rağmen hala hazır gibi gözükmüyordu. Bu durum oyuncuları hayal kırıklığına uğratmıştı. Oyunda en önemli sorun pek çok bug barındırıyor olması idi. Bu durum oyuncuları epey rahatsız etti. Yine de bunlara rağmen CD Projekt sonrasında daha sıkı çalışarak güncellemelerle beraber oyunda meydana gelen problemleri büyük oranda çözdü ve şu an Cyberpunk 2077 oynanması gereken açık dünya temalı video oyunlarından biri. Özellikle diyalog seçimleri ve hikayeye olan etkileri taktire şayan.

Fiyatı yarı yarıya indi

Cyberpunk 2077 video oyunu Steam üzerinde 249,00 TL fiyat etiketiyle satılmakta iken %50 oranında indirim aldı. Böylece oyunun fiyatı yarı yarıya inmiş oldu. Uygulanan indirimle beraber oyun 124,50 TL’ye indi. Uygulanan indirim fırsatı 1 Mart akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup, böylece oyuncular Cyberpunk 2077 deneyimini oldukça uygun bir fiyattan yaşayabilecek.

İndirimden yararlanmak isteyen kullanıcıların ilk olarak bir Steam hesabı açması gerekmekte olup, Steam hesabı ücretsiz bir şekilde indirilen uygulama üzerinden açılabiliyor. İlk olarak Steam uygulamasını bilgisayarınıza indirip çalıştırdıktan sonra üyeliğiniz yok ise kayıt olun ve ardından üyelik bilgilerinizle giriş yapıp uygulamanın Mağaza bölümünden Cyberpunk 2077 indiriminin üzerine tıklayın. Ardından Sepete Ekle butonuna tıklayarak oyunu satın alabilirsiniz. Steam üzerinde bu tarz indirimler zaman zaman meydana gelmekte olup, bu indirimler arasından dikkat çekenleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

(Visited 21 times, 1 visits today)