Sevilen video oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 ile ilgili olarak büyük bir indirim fırsatı sunuldu. Oyun için %50 oranında indirim gerçekleştirildi ve böylece normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. İşte habere ilişkin ayrıntılar….

Video oyunu dünyasında büyük umutlarla piyasaya sürülen ancak ilk piyasaya sürüldüğünde içerdiği pek çok bug  nedeniyle oyuncuları hayal kırıklığına uğratan Cyberpunk 2077 video oyunu zaman içerisinde çeşitli düzeltmeler uygulanarak daha iyi bir hale gelmişti. Günümüzde isse sevilen video oyunlarından biri olmayı başaran Cyberpunk 2077 ile ilgili olarak yeni bir indirim kampanyası gerçekleştirildi.

Cyberpunk 2077 oyunu Steam üzerinde %50 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece oyunun 249,00 TL olan fiyatı %50 indirimli şekli olan 124,50 TL’ye indi. Oyuncular bu sayede Cyberpunk 2077 oyununu kısa süreliğine cazip fiyatlardan satın alabilir. Uygulanan indirim fırsatı 2 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup oyun ardından tekrar eski fiyatına dönecek.

Oyunu kütüphanenize eklemek için Steam mağazasını açınız ve arama bölümüne Cyberpunk 2077 yazıp Cyberpunk 2077 sayfasına girdikten sonra Sepete Ekle butonuna tıklayarak satın alma adımlarınızı tamamlayınız. Böylece oyun kütüphanenize dahil olacaktır ve istediğiniz zaman indirip  oynamanız adına hazır hale gelecektir.

Cyberpunk 2077 Hakkında

Meşhur The Witcher serisinin de geliştiricisi olan CD Projekt RED tarafından üretilen bir oyun olan Cyberpunk 2077, adı üzerinde Cyberpunk teması üzerine şekillenen, hayali bir küme kent içerisinde karakterlerin hayatına inen bir rol yapma video oyunudur. Oyunda yapacağınız seçimler finali ile ilgili çeşitli sonuçlara neden olduğundan oldukça önem arz etmektedir. Oyun içerisinde siber suçlular , haydutlar, çeteler yer almaktadır. Oyun ilk piyasaya sürüldüğü zaman büyük beklentiler vardı ve bu yüzden aslında hayal kırıklığına neden olmuştu çünkü oyun ilk çıktığında çok sayıda hata içeriyordu. Zaman içerisinde bu hatalar giderilerek oyun günümüzdeki halini aldı.

(Visited 27 times, 1 visits today)