AnTuTu tarafından en iyi fiyat performans telefonlarına ilişkin olarak liste yayınladı. Peki listenin zirvesinde hangi akıllı telefon yer alıyor? İşte detaylar…

Günümüzün popüler performans testi uygulamalarından biri olan AnTuTu’nun kıyaslama ekibi tarafından Temmuz 2022 dönemi için farklı fiyat kategorilerinde , fiyat performans açısından en iyi Android işletim sistemli akıllı telefonların bir sıralaması yayınlandı.AnTuTu tarafından yayınlanan sıralamaya göre listenin ilk sırasında Redmi Note 11T Pro modeli yer almakta. 300 Dolara kadar sınırlı olan listede, söz konusu fiyat dahilinde en iddialı akıllı telefon modelinin Note 11T Pro dolduğu belirlenirken, ikinci sırda da yine bir başka Redmi modeli olan Redmi Note 10 Pro yer aldı. Üçüncü sırada ise IQOO T2x yer aldı.

450 Dolara kadar olan sıralama :

AnTuTu aynı zamanda daha pahalı olan, 450 Dolara kadarki kategoride de en başarılı telefonu duyurdu. Söz konusu listede ilk sırada yine bir Redmi modeli olan Redrmi K50 Gaming Edition yer aldı. Oyunculara özel olarak geliştirilen bu akıllı telefon adeta fiyat pefrormans canavarı olarak bilinmekte olup listede ilk sırada yer alması da şaşırtıcı olmadı. İkinci sırada Edge X30, üçüncü sırada da yine bir Motorola modeli olan Edge S30 yer aldı.

590 Dolara kadar olan sıralama :

Söz konusu sıralamada ilk sırayı Lenovo’nun Legion Y90 telmefonu alırken, onu Realme’nin GT2 Pro modeli ve aynı zamanda GT 2 Pro Master Explorer Edition ürünü takip etti.

740 Dolara kadar olan sıralama:

Söz konusu sıralamada ilk sırada Nubia Red Magic 7, ikinci sırada Xiaomi 12S Pro ve üçüncü sırada da Asus ROG Phone 6 telefonu yer alırken, 740 Doların üzerindeki en pahalı telefonlar içerisinde ise Red Magic 7s Pro modeli başı çekti. İlk sırada yer alan Red Magic 7S Pro modelini Oppo Find X5 Pro telefonu ile Vivo X80 Pro akıllı telefonu takip etti.

(Visited 4 times, 1 visits today)