Epic Games her hafta çeşitli ücretsiz oyunlara yer vermekte olup, yeni ücretsiz oyununun hangisi olduğu belli oldu.

Eskiden video oyunları fiziksel sürümler halinde kullanıcılarla buluşurken artık dijital sanal mağazalar üzerinden satın alınıyor. Bu konuda öncü olan Steam’e rakip bazı platformlar da bulunuyor. Haberimize konu Epic Games bu konuda en belirgin sanal mağazalardan biri olup, Epic çıktıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde popüler hale geldi. Bunda Epic’in ücretsiz oyun fırsatları sunmasının da büyük katkısı oldu.

Epic Games üzerinde sıklıkla bazı oyunlar ücretsiz hale geliyor. Epic, her hafta çeşitli oyunlardan birini ücretsiz olarak veriyor. Bu hafta ise korku türünden bir oyun ücretsiz hale geldi. Gelen bilgilere göre korku türündeki Among the Sleep – Enhanced Edition platform üzerinde bu hafta ücretsiz oldu. Epic Games’ten Among The Sleep Enhanced Edition’ı alabilmek için bir Epic hesabınızın bulunması gerekiyor. Epic hesabı ücretsiz olarak açılabilmekte olup, kayıt olabilmek için kullanıcı adı, mail ve şifre belirlemek gerekiyor. Ardından mailinize gelen kodu onaylayarak çok kısa bir süre içerisinde kayıt olabiliyorsunuz. Ancak biz telefon numaranızı da bağlayarak iki faktörlü doğrulama sistemiyle korumanızı öneriyoruz. Böylece hesabınızın ve haliyle oyunlarınızın güvenli kalmasını sağlayabilirsiniz.

Among The Sleep Enhanced Edition versiyonu 28 Ekim 2021 günü saat 18.00’a kadar ücretsiz olacak. Oyunu ücretsiz olarak edindiğinizde tamamen size ait olacak ve kütüphanenizden istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Bu bağlamda kaçırmamanız gereken bir fırsat olduğunu söyleyelim.

Among The Sleep Enhanced Edition Hakkında

Among The Sleep Enhanced Edition , birincil şahıs korku – macera oyunu olup 29 Mayıs 2014 tarihinde yayınlanmıştır. Oyunun geliştiricisi ise Norveçli stüdyo olan Krillbite Studio olup, kişisel bilgisayarlar ve oyun konsolları için yayınlanmıştı.

(Visited 50 times, 1 visits today)