Video oyunu alanında köklü oyunlardan biri olarak bilinen Euro Truck Simulator 2 ile ilgili olarak oyunculara yeni bir fırsat sunulmuş durumda. Bu kapsamda yeni Steam kampanyası başladı.

Euro Truck Simulator 2, tır simülasyonu kategorisindeki en iyi oyunlardan biridir. Size verilen görevleri verilen haritalar içerisinde gerçekleştirmeye çalıştığınız oyunda gerek araç içi gerek araç dışı kamerasından şoförlük yapabilir, büyük araçları sürebilirsiniz. Uzun yollara çıkıp harika bir deneyim yaşayabileceğiniz Euro Truck Simulator 2, çıkış yılı 2012 olan bir oyundur yani çıkmasının üzerinden 11 yıllık bir süre geçmiş durumdadır ve buna rağmen hala oldukça popüler olan bir yapımdır.

Euro Truck Simulator 2 için %75 indirim!

Steam üzerinde son zamanlarda meydana gelen fiyat artışlarından nasibini alarak fiyatı 149,00 TL’ye yükselmişti. Ancak oyun için uygulanan yeni %75 oranındaki indirimle beraber fiyatının yeniden son derece cazip bir hale geldiğini söyleyebiliriz. Uygulanan indirim sayesinde oyunun yeni fiyatı sadece 37,25 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatı 27 Şubat akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup böylece oyunu normalde olduğundan çok daha uygun bir rakamdan elde edebilirsiniz.  Eğer simülasyon kategorisinde etkileyici bi sürüş oyunu arıyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Steam üzerinde şu sıralar pek çok video oyununda daha indirim bulunmakta olup, söz konusu indirimleri görüntülemek için Steam mağazası bölümü içerisine göz atabilir ve uygulanan indirim fırsatlarını gözlemleyebilirsiniz. Bu arada Euro Truck Simulator 2 Essentials paketinde de yine büyük bir indirim bulunmakta olup, söz konusu paketin içinde Euro Truck Simulator 2 ana oyunu ve ana oyun için çıkan 5 adet DLC yer almaktadır. Bu bağlamda daha kapsamlı bir deneyim isteyenler %76 indirimle 105,34 TL’den satılmakta olan Essentials paketinden yararlanabilir, söz konusu paketi de yine Euro Truck Simulator 2 Steam sayfası içerisinde görebilirsiniz.

(Visited 14 times, 1 visits today)