Popüler oyunlardan FIFA serisinin oyuncular tarafından oldukça sevildiği ve takip edildiği biliniyor. Son olarak FIFA 23 oyunu çıkış yapmıştı ve oyuna yönelik büyük bir indirim uygulandı. Böylece oyuncuların oyunu çok daha cazip rakamlardan satın alabilmesi mümkün bir hale geldi. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Popüler FIFA serisinin piyasaya sürülen FIFA 23 isimli yapımı için büyük bir indirim meydana gelmiş durumda. FIFA 23 oyunu Steam üzerinde 699,99 TL’den satılan bir yapım yani pahalı oyunlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Oyunun yüksek fiyatı nedeniyle pek çok oyuncu sahip olabilmek istesede satın alamıyordu ve bu durum uygulanan indirim ile değişecek gibi gözüküyor. Çükü oyuna %60 oranında muazzam bir indirim gelmiş durumda ve bu sayede oyunun yeni fiyatı 279,99 TL oldu.

Uygulanan FIFA 23 indiriminin geçerliliğini koruyacağı son tarihin ise 30 Ocak olduğunu belirtelim. Bu bağlamda oyuna sahip olmak isteyen oyuncuların acele etmesini öneririz. Oyuna sahip olmak için Steam FIFA 23 sayfasını görüntüleyiniz ve Sepete Ekle butonuna tıklayıp satın alma adımlarını tamamlayınız. Sonrasında oyun kütüphanenize dahil edilecektir.

FIFA 23 Hakkında

Türkçe arayüz desteği sunmakta olan video oyunu, daha gerçekçi bir oynanış sunabilen HyperMotion2 teknolojisi ile çalışmaktadır. Oyun içerisinde hem erkek hem kadın takımları bulunmaktadır. Dilerseniz erkek dilerseniz kadın kulüplerini yönetebilir veya onların oyuncusu olarak oynayabilirsiniz. İçerisinde çok sayıda farklı mod bulunmakta olan FIFA 23 oyununda sokak futbolu bile yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda FIFA World Cup oynayabiliyorsunuz. Oyunun içerisinde 700’ün üzerinde takım ve 100’ün üzerinde stadyum bulunuyor. Lisans konusunda son derece zengin bir oyun olan FIFA 23’ün en büyük üstünlüğünün de bu olduğunu söyleyebiliriz. Gerçek lig isimleri ve gerçek takım isimleri, aynı zamanda gerçek turnuva isimleri ve kupalarını görebiliyorsunuz.

 

(Visited 8 times, 1 visits today)