Ubisoft’un sevilen oyunlarından biri olan For Honor için kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oynama fırsatı sunulmuş durumda. Böylece oyunu ücretsiz olarak oynayıp sonra da indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Savaş ve yakın dövüş oyunlarından hoşlanan oyuncular için biçilmiş kaftan olan For Honor video oyunu 2017 yılında piyasaya sürülmüştü. Ancak buna rağmen grafikleri günümüzde de hala geçerliliğini koruyan video oyunu için zaman zaman ciddi indirimler yapılmakta. Bu sefer de oyunun ücretsiz olarak sunulması durumu söz konusu oldu. Oyun Ubisoft Connect, Steam ve Epic mağazalarının uygulamaları aracılığıyla kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanabiliyor.

3 Ağustos’a kadar geçerli

Ücretsiz deneme kampanyası bugün yani 29 Temmuz günü başladı ve 3 Ağustos akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. Eğer oyundan memnun kalırsanız Ubisoft tarafından sunulacak indirim kampanyasına da katılabilirsiniz. Böylece ilerlemenizi kaydedip kampanyanın bitmesinin ardından da For Honor oynayabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olan deneme sürümünün herhangi bir kısıtlamaya da sahip olmayacağını belirtelim. Yani oyuncular dilerlerse ücretsiz mod içerisinde de tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynayabilecek ve böylece oyundaki modların tümünü deneyimlemiş olabilecekler ve oyundan memnun kaldıkları taktirde indirimli bir şekilde yani avantajlı fiyattan kütüphanelerinde tutabilecekler.

For Honor Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynayabilmek için Intel Core i3-4150 ya da AMD FX-4300 veyahut bunların seviyesinde bir başka işlemcinin, 4 GB RAM’in, 90 GB boş alanın, NVIDIA GeForce GTX950 / GTX1050 ya da AMD Radeon R9 270 / R9 370 / RX460 grafik kartının bulunduğu bir sisteminizin olması gerekiyor. Aynı zamanda sistemin Windows için Windows 10 ve üzeri olması gerekir. Oyunun sistem gereksinimlerinin günümüzde mütevazi olarak kabul edilebileceğini, giriş segment yeni sistemlerde oyunu rahatlıkla çalıştırabileceğinizi belirtebiliriz.

(Visited 4 times, 1 visits today)