Motorola’nın Moto G32 modeline ilişkin olarak yeni gelişmeler meydana geldi. Cihaz için beklenen tanıtım gerçekleştirildi. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon alanında çalışmalarını sürdürmekte olan Motorola markası yeni bir akıllı telefonun daha tanıtımını yaptı. Bu kapsamda Moto G32 akıllı telefonunu tanıttı. Moto G32 ilk olarak Avrupa pazarında satışa sunulacak olan bir cihaz ve bütçe dostu seçenekler arasında yer almakta.

G serisinin G42 ve G52 olmak üzere diğer üyeleriyle aynı fiyata sahip olan akıllı telefon modeli G32 hakkında bir süredir çeşitli sızıntılar yapılıyordu ve resmi tanıtımın gelmesiyle beraber cihaza ilişkin detaylar da resmiyet kazanmış oldu.

Yeni Moto G32 akıllı telefonunun çentik tasarımlı 6.5 inç büyüklüğünde LCD ekranı bulunmaktadır. Cihazın ekranı 90 HZ yenileme hızına sahiptir. Akıllı telefonda işlemci olarak Qualcomm’un Snapdragon 680 yonga seti yer almaktadır. Grafik işlemci olarak ise Adreno 610 kullanmakta olan telefon, Bluetooth 5.2 desteklemektedir ve NFC bağlantısı bulunmaktadır. Ürünün ağ desteği olarak 4G bağlantı desteği bulunmaktadır. Wi-Fi 5ac destekli telefonda 3.5 mm kulaklık girişi yer almakta ve FM radyo alıcısı bulunmaktadır.

Akıllı telefonun kamera özelliklerine baktığımız zaman arkada 50MP ana, 8MP ultra geniş açılı ve 2MP makro yer aldığını görmekteyiz. Telefonun ön yüzünde ise 16  Megapiksellik kamera bulunuyor. 1080p kalitede video kaydı yapabilmekte olan akıllı telefonun 4 GB ve 6 GB RAM seçenekleri bulunuyor. Bunun yanında depolama alanı olarak ise 64 GB ve 128 GB depolama alanı seçenekleri sunmaktadır.

Fiyatı ne kadar?

Telefonun fiyatı Avrupa pazarı için 210 Euro olarak belirlenmiştir. İlk etapta Avrupa pazarında satışa sunulmakta olan model sonrasında Latin Amerika, Hindistan gibi pazarlara gelecek ve yayılım gösterecek.

(Visited 7 times, 1 visits today)