Teknoloji markalarından Huawei günümüzde önde gelen şirketlerden biri olarak çalışmalarını yürütmekte olup, şirketin MatePad Pro 11 isimli modelinin yenilenen versiyonunun özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Tablet alanında da çalışmalarına devam etmekte olan Huawei, bu bağlamda MatePad Pro 11 isimli ürünün yenilenen versiyonunu kullanıcılar ile buluşturuyor. Söz konusu ürüne ilişkin olarak pek çok detay belli olmuş durumda.

Yenilenen MatePad Pro 11 modelinde yonga seti olarak iki farklı seçenek bulunuyor. Cihazın Snapdragon 870 yonga seti bulunan versiyonu bulunmasının yanında birde Snapdragon 888 bulunan bir başka versiyonu bulunmaktadır. İki farklı işlemci seçeneğiyle gelen model, 11 inç büyüklüğünde ekrana sahiptir. Ürünün ekranı OLED yapıdadır ve 2560 x 1600 piksel çözünürlük ile 120 Hz tarama hızı sunmaktadır.

Tablet modelinde 8300 mAh büyüklüğünde batarya yer almakta. Snapdragon 888 işlemcisi bulunan model 66 watt hızlı şarj desteği sunarken, Snapdragon 870 işlemci yer alan modelde 40 watt hızlı şarj desteği bulunmakta. Önceki modele nazaran daha iyi bir ekran ile daha güçlü işlemci seçenekleri sunmakta olan tablet modeli, 13 MP ana kameraya sahip ve bunun yanında ultra geniş açılı 8 MP lensi de bulunuyor. Çift arka kamerası bulunan tabletin önünde 16 Megapiksellik kamera yer alıyor.

Tablette dört adet stereo hoparlör yer almakta olup, böylece bu tablet ile oyun oynamak , müzik dinlemek veya film izlemek ayrı bir keyif verebilir.

Ne zaman çıkacak?

Tabletin resim satışlarına 10 Ağustos günü başlanacak. Snapdragon 870 yonga seti, 8 GB RAM ve 128 GB depolama bulunan sürümü 3299 Yuan etiketine sahip olup bu fiyat başlangıç rakamı olacak. Yonga seti ve RAM, depolama alanı seçenekleri geliştikçe fiyat da artacak. Örneğin en pahalı sürüm olan Snapdragon 888, 12GB + 512GB + LTE + kalem + klavye sürümü 7499 Yuan fiyat etiketiyle gelecek ve böylece başlangıç versiyonu ile arasında büyük bir fiyat farkı bulunacak.

(Visited 5 times, 1 visits today)